Neler Yeni

!!12.999 TL Bedava !!VOK-FRIDAY/AMD Ryzen 5 5600X/GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dün saat 15.00'te kargo kaydı yapıldı. İtopya mağazasından saat 17.00'de Ups kargoya teslim edildi. İstanbul'dan saat 18.40'ta Ankara'ya yola çıktı. Bugün 10.20'de teslim edildi. Yani 1 gün içerisinde teslim edildi. Ups kargo çok hızlı bu konuda en güvendiğim firma diyebilirim. Ürünü henüz açıp kullanma fırsatım olmadı. :blobdance:

uTKuu1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet
Güzel bir sistem alan arkadaşlara hayırli olsun.

Arkadaşlar sizin sistemlerde, egzoz fanı kısmında, sıvı soğutucu dahil 2 fan mı var, tek fan mı var?
Benimkinde arka kısma bir tane siyah normal fan takılı, onun üzerine radyatör ve onun da üzerine nzxt nin kendi fanı var. Push-pull gibi yapmışlar yani. Fakat işlemci üzerindeki pompaya çok yakın duruyor. Fanın birini çıkarıp, hortum radyatöre alttan girecek şekilde bir düzenleme yapmayı düşünüyorum.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Benim sistem de bugün sabah teslim edildi. Her şey güzel tertemiz sistem ama psudan dolayı kullanmaya korkuyorum açıp kontrol ettikten sonra direk kapattım pc'yi.
Yok be hocam, o kadar da abartma. 2 gündür kullanıyorum ben, sıkıntı yok, on numara sistem kurmuşlar. Bunun kasayı-fanları değiştirsek 3-5 yıl kullanılır. İndirimleri takip et, geçen evgaların 650w olanı 650 liraya satılıyordu, o tarz bir indirimden alır değiştirirsin denk gelince. Ama onu bekleyeceğim diye bilgisayarı kullanmamak bence gereksiz.

Sizin egzoz fanı kısmında, sıvı soğutucunun fanı hariç bir fan daha takmışlar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
İstanbul Sefiri
Yok be hocam, o kadar da abartma. 2 gündür kullanıyorum ben, sıkıntı yok, on numara sistem kurmuşlar. Bunun kasayı-fanları değiştirsek 3-5 yıl kullanılır. İndirimleri takip et, geçen evgaların 650w olanı 650 liraya satılıyordu, o tarz bir indirimden alır değiştirirsin denk gelince. Ama onu bekleyeceğim diye bilgisayarı kullanmamak bence gereksiz.

Sizin egzoz fanı kısmında, sıvı soğutucunun fanı hariç bir fan daha takmışlar mı?
Tamamdır hocam teşekkürler, sadece sıvı soğutucunun fanı var benimkinde.

tsmsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Tarık
Sıvı soğutucu sizde de vızıldıyor mu. Çok rahatsız edici bir sesi var.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
Sıvı soğutucu sizde de vızıldıyor mu. Çok rahatsız edici bir sesi var.
ben aldım beni arayıp sıvı soğutucu tedarik edilmediğini başka bir sıvı soğutucu isteyip istemediğimi sordu bende mecburen kabul ettim

Top Bottom