Neler Yeni

Sizce God of War ne zaman kırılır?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Adam o kadar para vermiş siz crack diyosunuz :(
Ya kimin ne yaptığı umrumda değil valla ben alırım oynarım oyunumu hem içimde rahat eder, kimsenin emeğine de saygısızlık yapmam oh mis.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Ekonomiden dolayı bu tarz tuzlu oyunların crack oynanmasına karşı değilim fakat oyun önce bi çıksaydı be kardeşim.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

arisaka

80+ Bronze
GTX1060 ile 1080p very low 60fps sabit alınamıyor gençler oyun kırılsa ne olacak? 1080p ultra için en az 2060 şart.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
hocam herkes zengin değil ki onlar ülkeye göre fiyatlandırma yapmazlarsa bizde mecbur crack'e başvurucaz
Hocam nasıl yapmıyorlar 60 dolar 800tl eediyor gow 320 TL 60 dolarlık oyunu 24 dolara veriyorlar daha ne yapsınlar

Nothing

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berk
Paran yoksa oynama kardeşim hem hırsızlık hem de günah.
Tıp okuyorum ailemden ayrı bir yerde durumumuz çok da iyi değil kyk çıkmadı kirada kalıyorum tıp kitaplarına zar zor param yetiyor gezip eğlenemiyorum da maalesef yapabildiğim tek şey oyun oynamak onun fiyatları da almış başını gitmiş orijinal oyun alamıyorsun ve sen oturduğun yerden paran varken gönlünce istediğini yazabiliyorsun komiksin gerçekten Dünya düzeninde işlenilen onca katliamlar adaletsizler ve iğrençlikler ğzerine bunan günahı üzerine kafa yorman ayrıca da bir komik durmuş şu an alamıyorum torrent oynamak zorundayım ne yapabilirim yani ben de insanım tek hobimi de elimden almayın güzel kardeşim benim ilerde maaşımı alınca gidip oyunları alacağım ama şu anlık yapacak bir şey yok bu yorumları yaparken bencilce sadece kendinizi düşünmeyin diyip iyi günler dilerim :)

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
oyundan önce crackli versiyonunun oynanmaya başlandığını düşünsenize 😂

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Baran Çelik
Tabi bilemeyiz ama ben 4-5 ay içerisinde kırılacağını düşünüyorum. Daha erkende olabilir daha geçte.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Tıp okuyorum ailemden ayrı bir yerde durumumuz çok da iyi değil kyk çıkmadı kirada kalıyorum tıp kitaplarına zar zor param yetiyor gezip eğlenemiyorum da maalesef yapabildiğim tek şey oyun oynamak onun fiyatları da almış başını gitmiş orijinal oyun alamıyorsun ve sen oturduğun yerden paran varken gönlünce istediğini yazabiliyorsun komiksin gerçekten Dünya düzeninde işlenilen onca katliamlar adaletsizler ve iğrençlikler ğzerine bunan günahı üzerine kafa yorman ayrıca da bir komik durmuş şu an alamıyorum torrent oynamak zorundayım ne yapabilirim yani ben de insanım tek hobimi de elimden almayın güzel kardeşim benim ilerde maaşımı alınca gidip oyunları alacağım ama şu anlık yapacak bir şey yok bu yorumları yaparken bencilce sadece kendinizi düşünmeyin diyip iyi günler dilerim :)
illa oynayacaksın diye bir şart yok. param yetmiyorsa oynamam. herkesin kendi bileceği iş sanki illa o oyunu oynamak zorundaymışsın gibi bi algın var.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
bu kadar büyük oyunları korsan indirmeye güvendiğiniz siteler mi var gercekten? büyük cesaret.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,255
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Paran yoksa oynama kardeşim hem hırsızlık hem de günah.
Vebali ekonomiyi bu hale getirene der ve oynarım ben. Yükümlülük benden kalkmasa da birilerine pay ederiz rahat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kadar büyük oyunları korsan indirmeye güvendiğiniz siteler mi var gercekten? büyük cesaret.
Var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyundan önce crackli versiyonunun oynanmaya başlandığını düşünsenize 😂
Forza 5'de bu yaşandı, oyun çıkmadan 2 gün önce kırılmıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,729
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom