Neler Yeni

Sizce God of War ne zaman kırılır?

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
kanka god of war açan pc si olan adam nasıl oyuna para veremiyor onu anlamış değilim

Yani ? Artık bir oyun bile 1.000 TL fiyatlara dayanıyor saçmalamayın bence adam anlık olarak bir PC aldı diye sürekli zengin olarak görmeyin gerçi sana niye anlatıyorum demek ki parası olan adamsın halden anlaman zor

sucukreizimiz

80+ Bronze
Hesabı aldıktan 2 gün sonra kaybediyorsun. Arkadaşlarım çokça yaşadı bu durumu, o sebepten 10-15TL'ye hesap alınmasını önermiyorum.
Lütfen kesin olmadan cevap yazmayın 25 TL'ye 1 yıl önce satın aldım şuan bal gibi girip oyunumuda oynuyorum gidip birşeyi belli olmayan siteden satın aldıysa arkadaşın tabi gider game satıştan 1 yıldır düzenli alışveriş yaptım 1 tane bile sıkıntım olmadı

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,497
İsim
oğuzhan ege
bu kadar büyük oyunları korsan indirmeye güvendiğiniz siteler mi var gercekten? büyük cesaret.
bunu gerçekten sordunmu yoksa trolünemi hocam ben 6 senedir tek bir site üzerinden çoğu oyunları bitirdim ne olabilir ki bilgisyarına milyon dolarlarınız kayıtlı kayıt defterinizmi var ne olabilir ki yılda 1 kere format atarım en son cyperpunk metro exodus indirdim bir kere bile hata uğramadım crackli oyunlarda sadece para verenlerin zoruna gidiyor neden gidiyor ki zaten her oyunun crack dosyaları çıkıyor erkenden oynamak istiyen hemen alır.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Lütfen kesin olmadan cevap yazmayın 25 TL'ye 1 yıl önce satın aldım şuan bal gibi girip oyunumuda oynuyorum gidip birşeyi belli olmayan siteden satın aldıysa arkadaşın tabi gider game satıştan 1 yıldır düzenli alışveriş yaptım 1 tane bile sıkıntım olmadı
Onlarca siteden alışveriş yaptım %80'i kayboldu. Sırf sana denk gelmedi diye niye önereyim? Şanslıymışsın hesabı kaybetmemişsin. Ayrıca kuzenim gamesatıştan aldığı 2 hesaba da erişimini kaybetti;)

ByKayseriLi

80+ Bronze
Görende her oyuna para verip oynuyorsunuz sanacak şurada bir tane bile crack'li oyun oynamamış adam yoktur eminim.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
oo aga en sevdiğim konuları açmışsın. Yemin ediyorum AKP vs CHP bir, crack vs orjinal iki :) Sayfa sayfa her yazılanı okudum şuan çok keyifliyim.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
2 güne çıkıyor oyun, sizce ne zaman kırılır? Sony sağlam bir koruma eklemiş midir?
Oyun Fairlight (FLT) isimli Scene tarafından dün itibariyle kırılmıştır.
V9flkRusCh5t7-2lcYCSLtIw4wV_dgdZCSiFKeNdEFE.png

Tabi bilemeyiz ama ben 4-5 ay içerisinde kırılacağını düşünüyorum. Daha erkende olabilir daha geçte.
DRM koymamışlar Sony pek ilgilenmemiş mevzuyla o yüzden üzerinden 24 saat geçmeden kırıldı.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,850
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
Beleş indirdim, akşam oynarım

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Ya kimin ne yaptığı umrumda değil valla ben alırım oynarım oyunumu hem içimde rahat eder, kimsenin emeğine de saygısızlık yapmam oh mis.
Daha çıkmamış oyun:

Ne zaman crack çıkar?

Oyun çıkar;
Neden Türkçe yok hüüüüüü 😭

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,729
Üyeler
142,167
Son üye