Neler Yeni

Abdullah Hacigül'ün Rusya Ordusu Hakkindaki̇ Yorumlari !

onr1818

80+ Bronze
Türkiye bir haftada Rusya’yı komple alırmış :) ya arkadaş bizim ülkemizde herkes herbokolog hahaha telefonunu çıkart dayılar gibi bir söylem olmuş

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
E Rusya. Yemeyip içmeyip silah yapan bir ülke.
Silah yapmak bir ülkeyi güçlü yapmaz doğru silah bir ülkeyi güçlü yapar. Şuan Ukrayna gibi bir ülkenin karşısında daha avrupa desteği gelmeden sırf 5000 asker kaybı var askeri araçları saymıyorum. Bu bir kamikazeden ibarettir bir başarı asla değildir ki Putin gibi kibirli bir lider Ukrayna ile masaya oturmak istiyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yalnız nükleer silah kullanirlarsa 1 haftada zor alırız.
İtlik itliği doğrurur hiçbir ülke nükleer silah kullanmak istemez o sana atarsa sen de ona atarsın bu toplu kıyıma gider bu savaş seyrini soykırıma götürür.

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Silah yapmak bir ülkeyi güçlü yapmaz doğru silah bir ülkeyi güçlü yapar. Şuan Ukrayna gibi bir ülkenin karşısında daha avrupa desteği gelmeden sırf 5000 asker kaybı var askeri araçları saymıyorum. Bu bir kamikazeden ibarettir bir başarı asla değildir ki Putin gibi kibirli bir lider Ukrayna ile masaya oturmak istiyor.
E savaş uçakları, siha lar, nükleerler...
Doğru silah tanımın ve bu tanıma giren ürünler ne

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
E savaş uçakları, siha lar, nükleerler...
Doğru silah tanımın ve bu tanıma giren ürünler ne
Rusya çok büyük ekonomik kriz içerisinde zaten yönetim şeklinde diktatörlükten ötesi değil, bu ekonomi ve yönetim şekli ile askeri alanda silah ve araç üretse de kesinlikle güncelliğini yitirmiş ve güvenlik kaygısı oluşturan silahlar üretiyor. Daha böyle bir ülke uzun zaman oldu sihalar için radarını güncelleyemedi Rusya'yı niçin abarttığınızı anlayamıyorum bir başarısını mı gördünüz? nedir yani olayı 20.000 tank var eee? ne işe yaracak o bir tane el kadar dronu onu yokedecek hale gelmiş neyinden korkacağım. Yıllardır esip gürlüyorlar ama F35'in karşısına koyacakları hiçbir şeyleri yok siz gülüp dalga geçseniz de ummadık taş baş yarar ve Yunanistan dibimizde anormal güçlenebilir adamların ordusu F35 ve Amerika destekli güncel silahlar ile donatılıyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Rusya çok büyük ekonomik kriz içerisinde zaten yönetim şeklinde diktatörlükten ötesi değil, bu ekonomi ve yönetim şekli ile askeri alanda silah ve araç üretse de kesinlikle güncelliğini yitirmiş ve güvenlik kaygısı oluşturan silahlar üretiyor. Daha böyle bir ülke uzun zaman oldu sihalar için radarını güncelleyemedi Rusya'yı niçin abarttığınızı anlayamıyorum bir başarısını mı gördünüz? nedir yani olayı 20.000 tank var eee? ne işe yaracak o bir tane el kadar dronu onu yokedecek hale gelmiş neyinden korkacağım. Yıllardır esip gürlüyorlar ama F35'in karşısına koyacakları hiçbir şeyleri yok siz gülüp dalga geçseniz de ummadık taş baş yarar ve Yunanistan dibimizde anormal güçlenebilir adamların ordusu F35 ve Amerika destekli güncel silahlar ile donatılıyor
Şu an gururlandım nedense.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Rusya'nın taktiğe felan ihtiyacı yok milyonlarca askeri ve silahı var. 5 kişiye 50 kişi düşen savaşta rakibinin taktiği olmasa ne olur:D
Allah'tan kurtuluş savaşında sen yokmuşsun bu kafayla koşa koşa kaçmıştın.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,903
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Şöyle ki Rusya bize saldırırsa kendi toprağımızda kaybetmeyiz lakin karşı taaruz edebileceğimizi sanmam. Türkiye, Ukrayna' ya göre resmen bir dağ. Ülkenin çoğu yeri savunma savaşı için ideal özellikle Rusya' ya yakın olan yerler. Lakin savaş Rus topraklarında olursa kazanmamıza imkan yok.

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Rusya'nın taktiğe felan ihtiyacı yok milyonlarca askeri ve silahı var. 5 kişiye 50 kişi düşen savaşta rakibinin taktiği olmasa ne olur:D
Bu ülkenin adam çokluğu ile mi alındığını sanıyorsun?? Strateji strateji strateji...

2mApoo

80+ Silver
Bu ülkenin adam çokluğu ile mi alındığını sanıyorsun?? Strateji strateji strateji...
Askeri sayısı 200-300 yıl önceki savaş gerekliliğiydi. Şuan TEKNOLOJİ -TAKTİK- İTTİFAK - EKONOMİ

Red Death

80+
1645980679766.png

:kekw:

2mApoo

80+ Silver
Top Bottom