Neler Yeni

(ÇÖZÜLDÜ) Donanimarsivi g4 geldi fakat acilmiyor hic..

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Vay arkadas bizdeki sansa bak. Napicaz simdi İtopyayi mi kargolicaz. Acilcagina dair hic umidim yok.
Nasik bir surec izlemem gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Henuz kimseyi aramadim hocam yeni oldu.
İmzandaki sistemin RAM'lerini söküp G4'e takar mısın? Eğer çalışıyorsa sorun diğer kullanıcılarda olduğu gibi RAM'lerden dolayıdır.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Deneyip testlerini yapip gondermiyorlar miydi hocam?
Kasaya guc kablosunu taktigimda isik geliyor. Fakat hic tepki vermiyor. Sanki hic guc acma tusuna basmiyormusum gibi

Denerim de kabloda bir sorun yokki? Zaten kendi aktif kullandigim sistemin kablosu ve fisi
Güç tuşunun kablo bağlantısı tam yapılmamış olabilir. Işık geliyorsa bir bileşende sorun olsa bile tepki vermesi lazım.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
Ramlar tam oturmamış veya kargo esnasında açılmış olabilir. İçini açıp bi kontrol edin.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
İmzandaki sistemin RAM'lerini söküp G4'e takar mısın? Eğer çalışıyorsa sorun diğer kullanıcılarda olduğu gibi RAM'lerden dolayıdır.
Sorunun RAM'le bir alakası yok sanırım. RAM'i tamamen ölü olsa bile sisteme güç gitmeli, sadece görüntü falan almaz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Sorunun RAM'le bir alakası yok sanırım. RAM'i tamamen ölü olsa bile sisteme güç gitmeli, sadece görüntü falan almaz.
Sistem açılıyormuş ancak tepki vermiyormuş anladığım kadarıyla.

qwert7610

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Guan Tanamo
Arkadaslar sistem geldi. Kablolari takip acma tusuna basiyorum hic bir sekilde tepki vermiyor. Powerda guc acma tusunu actim. Onunla ilgili bir durum degil. Nerde sorun olabilir.

Ekran kartini ben kendim taktim. Onun disinda neyi kontrol etmem gerekiyor.

Bilgisi olanlar yardimci olabilir mi?
sag alttaki swich soketlerinde hdd led power filan yazar onlari anakarttaki yazan kisimlara gelmesi gerek + - durumlarini kontrol et

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
Vallahi keyfim kacti.
anakarta takilan power tusunu aktiflestiren swich yalnis takilmis olabilir genelde sag altta olur onu bi kontrol et yalnis takildiysa kasadaki power tusu islew gormez
Hocam soylediginiz tus tam olarak nerede bilmedigimden soruyorum. İnsallah yanlis takmislardir😀 umutlandim suan
CC2E2B2B-8A2E-46DF-AC3A-D0A079F4BE65.jpeg

Benim anladığım tuşa basıyor ama hiçbir hareket yok, birimiz yanlış anladı.
Tusa basiyorum hic hareket yok.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Benim anladığım tuşa basıyor ama hiçbir hareket yok, birimiz yanlış anladı.
İkimiz de yanlış anlamışız. Tuşa bastığında güç anakarta geliyormuş, ışıklar yanıyormuş ancak sistem açılmıyormuş.

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Deneyip testlerini yapip gondermiyorlar miydi hocam?
Kasaya guc kablosunu taktigimda isik geliyor. Fakat hic tepki vermiyor. Sanki hic guc acma tusuna basmiyormusum gibi
@Furkan Karagülle kablo takılınca priz açıkken ışıklar geliyor, ama sistem güç tuşuna basmamış gibi kalıyor benim anladığım kadarıyla. Ki o da güç butonu çalışmıyor demek. Power switch kablosu bağlantısında bir eksiklik var.

qwert7610

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Guan Tanamo
Vallahi keyfim kacti.

Hocam soylediginiz tus tam olarak nerede bilmedigimden soruyorum. İnsallah yanlis takmislardir😀 umutlandim suan
Alıntıyı görüntüle

Tusa basiyorum hic hareket yok.
hocam ekran kartinin altinda kaliyor sag en altta ekran kartini cikar yakindan bi daha cek resmini

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,882
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit