Neler Yeni

İtopyadan aldığım ama kırık gelen monitör !!

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
zaten genelde kutu üzerine kocaman yazarlar açmadan önce video kaydı alınız şeklinde pahalı ürünlerde kutuda ufacık bir ezik varsa bile tutanak şart
genelde incehesap ve hepsiburadan alışveriş yaptım hiç bir sorun karşılaşmadım itopya neyse vatan bilgisayarda öle benim için hiç güven vermiyorlar.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Bunu demeye hakkı yok kardeşim. Dün paparacard getirmişler annem aradı "istemiyorum iade etsinler" dedim tıpış tıpış götürdü. Sizde eğer kutuda hasar varsa almazsınız olur biter. Koysun kapının önüne kim alırsa alsın. Teslimat tutanağına imza atmadığınız sürece götürmek zorunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani olay şöyle işlemeli.
1- Kurye geldi.
2-Kamerayı aç.
3-Kutuyu kontrol et. Hasar varsa teslim alma götürsünler.
4-Hasar yoksa teslim al ama kaydı durdurma. Monitörün sorunsuz olduğunu anlayıp kesin karar kılınca kaydı durdur.
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam fakat biliyorsunuz kimse anlayışlı değil ben internetten çok ürün alıyorum bu olayı görünce biraz tırstım iade veya firmaya güvenerek rahat rahat netten alışveriş yapıyoruz fakat bir şey olunca süründürüyorlar

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Amazon'a tekrar aşık oldum...

AlpacinoTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Celal Güzel
kargo kutularında eziklik var mı ?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Böyle konuları görünce firmadan gerçekten çok soğuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Uzay

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Itopya ile yazışmadan önce ilk yapmanız gereken aslında kargocu yada kargo şubesini bulmanızdı. Bu tarz kontroller ve tutanaklar olmadığında haklı olarak firmada kendini koruyor.. Kargo paketinin dışarıdan hasarı varmıydı ve eğer hasar yok ise kutu fotoğraflarını da çekin ki dışardan darbe olup olmadığı konusunda da kanıtınız olsun.

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
olayın sonu nasıl bitti acaba ? bilgisi olan var mı ?

şahin doğan

80+ Platinum
açarken videoya alsaydın keşke

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Uzay
olayın sonu nasıl bitti acaba ? bilgisi olan var mı ?
Olay hala çözülemedi dostum bu “Net Kargo” isimli itopyanın anlaştığı şirket resmen dalga geçiyor itopyayı arayıp değişim ile alakalı bildiri yollaması gerekiyormuş bu kargo şirketine onlarda tutanak tutup değişim için yolluyormuş sonra geri itopyayı aradım onlarda bu sorun sizle kargo şirketi arasında olan bir şey mesafeli satış sözleşmemizde her şey yazıyor eğer ilk geldiği an tutanak tutturmadıysan biz hiçbirşey yapamayız diyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,976
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom