Neler Yeni

İlahiyat Okunur Mu Sizce?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım ama tercihlerde son saatler benimde kafam karıştı sizce ilahiyat mı okumalıyım yoksa maliye gibi iibf bölümlerinden birine mi gitmeliyim? E kpss ye girme durumum var o yüzden memurluk için acaba o daha mı iyi olur? @Harley Quinn❖

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Arkadaşlar merhaba konuyu hortlattım ama tercihlerde son saatler benimde kafam karıştı sizce ilahiyat mı okumalıyım yoksa maliye gibi iibf bölümlerinden birine mi gitmeliyim? E kpss ye girme durumum var o yüzden memurluk için acaba o daha mı iyi olur? @Harley Quinn❖
Din kültürü öğretmeni veya diğer dinle ilgili öğretmenlik ler yapabilirsin .

Shaco

80+ Bronze
İlahiyat geç sonra akp gençlik kollarına kayıt ol bir de seçimi kazanırsa hayatın kurtulur :D

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,667
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İlahiyat önü açık bir bölüm. Sözelde en popüler olan bölümlerden biri. Din kültürü öğretmenliğinin ataması da fena değil, onun dışında Diyanette de çalışabilirsin, müftü makamlarında da çalışabilirsin ondan sonra yüksek lisans yaparsan öğretim görevlisi olarak da kalabilirsin çünkü Türkiye'de çok fazla ilahiyat bölümü var ve akademisyen açığı da oluşuyor zaman zaman. Dersleri zordur, Arapça görmen gerekiyor.

Onun dışında Marmara ve İstanbul Üniversitesi ilahiyat bölümünde iyidir.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bölüm güzel de günümüz şartlarında yanlış yerlere götürüyorlar bölümü. Ben olsam şu zamanda okumam.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,584
İsim
Yavuz
Bence ilahiyat bi kere kendini kurtarırsın. Gerisi boş.

Cihangir

80+ Gold
siyasi saçma sapan şeyler yazanları dinleme. Eğer sen istiyorsan önceden de okumak vardıysa aklında git tabikide

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,562
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Top Bottom