Neler Yeni

Türk Gençleri Dinsizleşiyor

CemSultan01

80+ Bronze
Dini amellerine alet etsinler, oyuncak gibi oynasınlar, milleti dinden soğutsunlar.

Dindar nesiller yetiştirelim derken dinsiz nesiller yetiştiriyorlar.

Bu daha da devam edecek 👍
getir elini öpim morgot abla ayağınıda öpim dicemde fransız ekemği ayağın var be

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Herkesin dini kendine beni ilgilendirmiyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bazıları laf etcek ama teknoloji teknoloji ilerlemesi ile insan zekası düşer
kim ne derse desin bu böyle
Yüzyıllar önce daha mı zekiydiler? Teknolojiyi üreten zaten insanlar..

TahinPekmez

80+ Silver
Aile yapısından ve kötü arkadaş çevresinden kaynaklanıyor bence. Dini öğretmedikleri gibi güzel ahlak sahibi olarak da yetiştirmiyorlar

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

CemSultan01

80+ Bronze
Yüzyıllar önce daha mı zekiydiler?
zeki değildiler yani furkancım teknolojinin bir sınırı olmalı gelişmek her zaman iyi değildir. mesela en iyisi 1990 lı yıllardı ki nedeni şudur "insanın gelişimi daha açıktı." gerek spor olsun gerekse diğer dallar olsun. En temizinden bile ingilizce öğrenmek 2000 li yıllarda daha kolaydı. internet yaygınlaşınca emin ol %80 lik bir yalan bilgi çukuru oldu. 2008 de pc olmadığı için sadece kitap okuyarak abim ibgilizcesini geliştirdi şuan ingilizce kitapları evde raflara sığmıyor ben 4 yıldır ingilizceyi internetten öğreniyorum adam akıllı öğrenemedim. her zaman kısayol en iyi yol değildir. bazen çabalamanın daha fazla geliri vardır

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
"Siyasal İslam yüzünden. Dini kendi amellerine alet edenler yüzünden." tarzı argümanlar herhangi bir gerçeklik taşımıyor. Toplumu detaylı bir şekilde analiz ederseniz sorunun bu olmadığını görürsünüz. Türkiye Cumhuriyeti, tarihi boyunca bu tür hükümetler gördü zaten. AKP, gökten inmedi. Bu coğrafyada yetişti. Dinsizleşme, başta internet denen mefhum olmak üzere sair global sebeplerden ötürü hayat buldu. AKP, aynı zihniyetle bundan 20-30 yıl önce iktidarda olsa böyle bir durum olmazdı. İnsanlar en fazla AKP'ye sallayıp "Müslümanlar kusursuz değil, İslam kusursuz." deyip hâlâ inanmaya devam ederdi. Problem çok daha derin. Yüzeysel bakmayın.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,899
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
zeki değildiler yani furkancım teknolojinin bir sınırı olmalı gelişmek her zaman iyi değildir. mesela en iyisi 1990 lı yıllardı ki nedeni şudur "insanın gelişimi daha açıktı." gerek spor olsun gerekse diğer dallar olsun. En temizinden bile ingilizce öğrenmek 2000 li yıllarda daha kolaydı. internet yaygınlaşınca emin ol %80 lik bir yalan bilgi çukuru oldu. 2008 de pc olmadığı için sadece kitap okuyarak abim ibgilizcesini geliştirdi şuan ingilizce kitapları evde raflara sığmıyor ben 4 yıldır ingilizceyi internetten öğreniyorum adam akıllı öğrenemedim. her zaman kısayol en iyi yol değildir. bazen çabalamanın daha fazla geliri vardır
Hiçbir şekilde katılmıyorum.

Top Bottom