Neler Yeni

AMD RX6700 Deneyimlerim (PC Hocası Hero)

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Arkadaşlar Sistemi 8 Eylülde Sipariş Etmiştim 19 Eylülde Elime Ulaştı RX6700 Vardı Sistemde Ryzen 5 5600 Ve 16GB 2X Ram Var Valorant ve The Shadow Of The Tomb Raider da Test Ettim Sıcaklıklar Gayet İyi Darboğaz Zaten Söz Konusu Bile Değil Ekran Kartı Driverim 22.8.1 İlk Başta Şüphe Ederek İndirmiştim Ama 3 Gündür Sorunsuz Kullanıyorum Tek Bir Sıkıntı Var XFX Kartlarda Biliyorsunuzki Ekran Kartı Fanları Belirli Bir Dereceyi Geçince Çalışmaya Başlıyor Ekran Kartı Fanları Çalışırken Çok Hafif Bir Ses Yapıyor Rahatsız Edici Değil Ama Kulaklık Yokken Sistem Yanımda Duyuluyor Eğer Sorunuz Varsa Alabilirim

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Hocam her kart ses yapar zaten o problem değil. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Mehmet
sıcaklıklar "gayet iyi" yazacağına sıcaklığı yazsan daha bilgilendirici olmaz mıydı...

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
hayirli olsun

ennoxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yakup keskin
Arkadaşlar Sistemi 8 Eylülde Sipariş Etmiştim 19 Eylülde Elime Ulaştı RX6700 Vardı Sistemde Ryzen 5 5600 Ve 16GB 2X Ram Var Valorant ve The Shadow Of The Tomb Raider da Test Ettim Sıcaklıklar Gayet İyi Darboğaz Zaten Söz Konusu Bile Değil Ekran Kartı Driverim 22.8.1 İlk Başta Şüphe Ederek İndirmiştim Ama 3 Gündür Sorunsuz Kullanıyorum Tek Bir Sıkıntı Var XFX Kartlarda Biliyorsunuzki Ekran Kartı Fanları Belirli Bir Dereceyi Geçince Çalışmaya Başlıyor Ekran Kartı Fanları Çalışırken Çok Hafif Bir Ses Yapıyor Rahatsız Edici Değil Ama Kulaklık Yokken Sistem Yanımda Duyuluyor Eğer Sorunuz Varsa Alabilirim
ya reis bendede rx6600 varda valorant oynarken fps 300ken bi anda mouseyi çevirince fps 200den bile aşağı düştüğünü gördüğüm oluyor bunun sorunu ne olabilir yırtılmasını engelleyen herhangi bir ayar falan mı bilmiyorum ama fps anlık olarak baya düşüyor amd software ayarlarından herşeyi kapadım hala aynı bi yardımcı olun bilginiz varsa

Lubbock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Efe
ya reis bendede rx6600 varda valorant oynarken fps 300ken bi anda mouseyi çevirince fps 200den bile aşağı düştüğünü gördüğüm oluyor bunun sorunu ne olabilir yırtılmasını engelleyen herhangi bir ayar falan mı bilmiyorum ama fps anlık olarak baya düşüyor amd software ayarlarından herşeyi kapadım hala aynı bi yardımcı olun bilginiz varsa
valorant csgo tarzi oyunlar işlemci oyunudur ekran kartıyla pek bir ilgisi yok ayrica fps değişkenlik göstermesi normal sabit fps korunamaz bu tür oyunlarda diye biliyorum

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
yırtılmayı monitör ayarlarından düzeltebilirsin ama drop konusunda işe yaramaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorant csgo tarzi oyunlar işlemci oyunudur ekran kartıyla pek bir ilgisi yok ayrica fps değişkenlik göstermesi normal sabit fps korunamaz bu tür oyunlarda diye biliyorum
öylede bir anda düşünce ekranda yırtılma ve takılmalar oluyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıcaklıklar "gayet iyi" yazacağına sıcaklığı yazsan daha bilgilendirici olmaz mıydı...
Valorantda Ekran Kartı Fanları İlk 15 Dakika Çalışmadı Bile Sonrasında 50 60 Derece Arası Değişmeye Başladı Fanlar Arada Bir Çalışıp Durdu Tomb Raider da 70 Derecenin Üstüne Çıkmadı Ama Fanların Tam Performans Çalıştığını Kulaklığı Çıkarınca Anlayabiliyordum

Driver Sürümü?

Daha İyileri Sizlerin Olsun Çok Sağolun Cansınız <3

Genzo

80+
Şu amd konusunda tek korkum watmann siyah ekran problemleri şimdiye kadar yaşamadıysanız umarım böyle devam eder.

ennoxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yakup keskin
Valorantda Ekran Kartı Fanları İlk 15 Dakika Çalışmadı Bile Sonrasında 50 60 Derece Arası Değişmeye Başladı Fanlar Arada Bir Çalışıp Durdu Tomb Raider da 70 Derecenin Üstüne Çıkmadı Ama Fanların Tam Performans Çalıştığını Kulaklığı Çıkarınca Anlayabiliyordum

Driver Sürümü?

Daha İyileri Sizlerin Olsun Çok Sağolun Cansınız <3
driver son sürüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
driver son sürüm
6600 De Son Sürüm Kullanma DDU İle Sil 22.5.1 Kullan Yüksek İhtimalle Sorunun Düzelecektir Bu Arada Ekran Kartı Ayarlarını 0 La Ve Oyunu 1080P de Oyna o Kart 2K Kartı Değil

Şu amd konusunda tek korkum watmann siyah ekran problemleri şimdiye kadar yaşamadıysanız umarım böyle devam eder.
Wattman Hata Değil Ama Saçma bir şey Bende Katılıyorum Ekran Kartını Korumak İçin Birşeymiş

ennoxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yakup keskin
6600 De Son Sürüm Kullanma DDU İle Sil 22.5.1 Kullan Yüksek İhtimalle Sorunun Düzelecektir Bu Arada Ekran Kartı Ayarlarını 0 La Ve Oyunu 1080P de Oyna o Kart 2K Kartı Değil

Wattman Hata Değil Ama Saçma bir şey Bende Katılıyorum Ekran Kartını Korumak İçin Birşeymiş
22.5.1i nerden indiricem

monitör 2k desteklemiyor zaten 1920x1080 oynuyorum

Genzo

80+

Neden devamlı amd koruyor? Hayır ne var ? Ben eatmann hatalırımın hepsini siyah ekran sonrası alıyorum. Oyundan attıktan sonra neyi koruyor. Ortaya biri bu lafı attı herkes peşinden gidiyor. Korumasın abi beni bıktım bu watmanndan. Bu arada senin şahsına yazmadım hocam yanlış anlama , bi an watmann boşalması yaşadım :) :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,626
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom