Neler Yeni

Kızın elimden tutması

Bura.K

80+ Silver
Bak şimdi bir kağıda telefonu numaranı ve instagramini yazıyorsun. Doğru markete gidip yine QR ile ödüyorsun ve kiz yine elinizi tutuyor. Kızın tutacağını elde telefon numaranızı ve instagramini yazdığınız kağıt olmalı. Kızın elinizi tutunca kağıdı kızın eline yavaşça bırakıyorsunuz ve ayrılıyorsunuz.

RomeoO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Güntaç Aydın
Bak şimdi bir kağıda telefonu numaranı ve instagramini yazıyorsun. Doğru markete gidip yine QR ile ödüyorsun ve kiz yine elinizi tutuyor. Kızın tutacağını elde telefon numaranızı ve instagramini yazdığınız kağıt olmalı. Kızın elinizi tutunca kağıdı kızın eline yavaşça bırakıyorsunuz ve ayrılıyorsunuz.
Aynen numaramı kağıda yazıp vericem eline.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam güncellemeleri bekliyoruz haber et
Tmm knk edicem

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Gayet doğal, telefonu sabitlemek istemiş olabilir. Her şeyden de bir anlam çıkartmaya çalışmayın yahu. Yetişkin insanlarsınız, azıcık mantıklı düşünün.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Gayet doğal, telefonu sabitlemek istemiş olabilir. Her şeyden de bir anlam çıkartmaya çalışmayın yahu. Yetişkin insanlarsınız, azıcık mantıklı düşünün.
Kesinlikle. Belki de hiç böyle bir şey gelememiştir kızın aklına. Adam gidip ondan istediğinde İnstagram'ını garip karşılayabilir. Biraz zamana yaymalı bence.. Milleti boşu boşuna rahatsız etmemek lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,022
İsim
Diyarhan
Evet oğlum ananla A101 de tanıştık. Elimi tuttuğu gibi patlamıştım. Kız beğenmiş olabilir belki seninle oynuyor da olabilir. Tekrar gidip sohbet açacaksın.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
oğlunuzun adını QR Kod koyun.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Şunu anladım bizim milletimizin aşka olan inancı 0 adamlar ilgi görmemiş yaratıklar gibi ne diyelim. Boş sunuz
Kusura bakma kardeşim her kadın kasiyer elime artan para verdiği zmn aman tanrım!! Bu bi aşk deseydim....

RomeoO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Güntaç Aydın
Kusura bakma kardeşim her kadın kasiyer elime artan para verdiği zmn aman tanrım!! Bu bi aşk deseydim....
Ama benim olay farklı Qr kodunu kendim okutabilirim değilmi kızın elimi tutmasına gerek kalmadan.?

Top Bottom