Neler Yeni

Sistemime hangi ekran kartını önerirsiniz?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,050
İsim
MehmedVII
İlk önce anlatayım bilgisayarı driver kuruluyken 5-10 defa kapatıp açtım hiç bir aksilik olmadı. 23 dk 720p 4x msaa da max 70 derece gördü ama şöyle bi durum var kasam çok sıkış tıkış dandik ofis kasası kasanın olduğu yer masanın içi anlamışsınızdır umarım bunuda. Orta - yüksek ayar karışımında CS:GO 100+ FPS 1024x768 de. Sarı siteden get üzerinden aldım ilk elime ulaştığına arkadaş onaylar mısın yazdı şüphelendim ama olay başkaymış arkadaş öğrenciymiş ve günlük 60 TL yol parasıymış şuan çok darda kaldım, arkadaşada üzlüyorum sizce ne yapayım bu haliyle iyi mi sizce? Son olarak Q8400 + 8 GB Ram le CS:GO ve Valorant hangi ayarlarda oynamam gerek sağolun tekrardan.
Ben 1152x864 kullanıyorum 1024'te piksel çok oluyor. 1280x960 da olur

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
İlk önce anlatayım bilgisayarı driver kuruluyken 5-10 defa kapatıp açtım hiç bir aksilik olmadı. 23 dk 720p 4x msaa da max 70 derece gördü ama şöyle bi durum var kasam çok sıkış tıkış dandik ofis kasası kasanın olduğu yer masanın içi anlamışsınızdır umarım bunuda. Orta - yüksek ayar karışımında CS:GO 100+ FPS 1024x768 de. Sarı siteden get üzerinden aldım ilk elime ulaştığına arkadaş onaylar mısın yazdı şüphelendim ama olay başkaymış arkadaş öğrenciymiş ve günlük 60 TL yol parasıymış şuan çok darda kaldım, arkadaşada üzlüyorum sizce ne yapayım bu haliyle iyi mi sizce? Son olarak Q8400 + 8 GB Ram le CS:GO ve Valorant hangi ayarlarda oynamam gerek sağolun tekrardan.
Normal gibi o işlemcyle değerler falan normal onayla bence

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,050
İsim
MehmedVII
Sıkıntısı var mıdır kartın?
Sıcaklık olarak yüksek değil normal fps sıkıntısı yok. Bu akşam da birkaç o kart için ağır sayılabilecek oyunlarda test et yarın yolla parayı

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,346
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Eyvallah kanka sınavlar nasıl geçti bu arada. ban yemezsek iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır usta.
İyi ya ingilizce ve kimyada biraz takıldım matematik kurtardı beni 95 fln muhtemelen dinde 98-100 kolaydı senin ?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Darboğaz olmuyordur büyük ihtimal ya da oluyorsa en stabil ve en yüksek fpsi hangi ayarlarda alıyorsan onu yap deneyerek bulman lazım.Mesela ben garip şekilde low ayarlarda drop yiyiyorum ama bazı şeyleri yükseltince kesiliyor.Öğrenci muhabbetini geç ailesi karşılıyordur zaten haftasonu okula gitmeyecek sen iyice içine sindikten sonra onayla.

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus
İyi ya ingilizce ve kimyada biraz takıldım matematik kurtardı beni 95 fln muhtemelen dinde 98-100 kolaydı senin ?
güzeldi kimya 76 oda en düşüğüm

Darboğaz olmuyordur büyük ihtimal ya da oluyorsa en stabil ve en yüksek fpsi hangi ayarlarda alıyorsan onu yap deneyerek bulman lazım.Mesela ben garip şekilde low ayarlarda drop yiyiyorum ama bazı şeyleri yükseltince kesiliyor.Öğrenci muhabbetini geç ailesi karşılıyordur zaten haftasonu okula gitmeyecek sen iyice içine sindikten sonra onayla.
tamamdır aga adam işe falan girmişti para için ona üzüldüm annesi kargoladı bana kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
En düşükte oyna gitsin kanka. Değerlerde sıkıntı yok gibi görünüyor

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
güzeldi kimya 76 oda en düşüğüm

tamamdır aga adam işe falan girmişti para için ona üzüldüm annesi kargoladı bana kartı
Onaylayın hocam bir sorun yoksa,fan kablolarına falan bakın yıpranma var mı birde fan dönerken istikrarsızlık var mı diye onun harici sorun yok.Aşağıya indirdiğim oyunlarda kaç fps aldığımı yazdım belki yardımcı olur.

-Valo 100-150 Fps.
-Csgo 120 üstü.
-Sea of thieves 40-45fps düzgün oynattırıyor.
-Gta V 60 fps üstü kasmıyor kısaca.
-LoL hiçbir ayar ellemeden 150fps.
-Asetto corsa orta-yüksek ayarlar 60fps üstü kasmıyor.
-Overwatch 2 orta ayar 60 üstü.
-Fortnite en düşük ayarlarda yer yer kasıyor ve çok akıcı değil ama yinede oynanılabilinir.

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus
Onaylayın hocam bir sorun yoksa,fan kablolarına falan bakın yıpranma var mı birde fan dönerken istikrarsızlık var mı diye onun harici sorun yok.Aşağıya indirdiğim oyunlarda kaç fps aldığımı yazdım belki yardımcı olur.

-Valo 100-150 Fps.
-Csgo 120 üstü.
-Sea of thieves 40-45fps düzgün oynattırıyor.
-Gta V 60 fps üstü kasmıyor kısaca.
-LoL hiçbir ayar ellemeden 150fps.
-Asetto corsa orta-yüksek ayarlar 60fps üstü kasmıyor.
-Overwatch 2 orta ayar 60 üstü.
-Fortnite en düşük ayarlarda yer yer kasıyor ve çok akıcı değil ama yinede oynanılabilinir.
En düşükte oyna gitsin kanka. Değerlerde sıkıntı yok gibi görünüyor
emeği geçen herkese teşekkür ederim yarın temizinden bir windows 10 kurup yoluma bakacağım sağolun hocalarım kralsınız <3

Top Bottom