Neler Yeni

1000 TL Kulaklık önerisi

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
Arkadaşlar bu fiyat bandında kulaklık önerir misiniz? Benim için ikide bir sorun çıkarmayacak kaliteli sağlam bir kulaklık olsun yeter. O kadar model var ki çok kafam karıştı gerçekten yardımcı olursanız çok sevinirim.
Benim aklımda;
Parasını hak ediyorsa Cloud 2 veya Cooler master mh650
Logitech g335
Razer blackshark v2x
Steelseries arctis 3 olursa ikinci el arctis 5 (arctis 3 yazılım desteği kalktı diyorlar)
Rampage fury x
Benim aklımda bunlar var sizin de önerdiğiniz varsa beni bu kararsızlıktan kurtarırsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

panizher

80+ Silver
Blackshark v2 al x olani alma cloud 2 le ayni fuyatta

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,968
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
C2 ile Fury X arasında kalırdım sadece ben olsam. V2X zaten direkt ele o seviyeye çıkabilecek bir ürün değil g335 hakkında çok bilgim yok ama ses seviyesi olarak tatmin etmez veya fury x/Cloud 2 ye göre geride kalır. Arctis serisini ben direkt elerim onda düşünmem arctis 5 falan kullandım rampage comfort bile daha iyi gelmişti sonrasında. Amazon germany de düz V2 indirimi var listeye o da eklenebilir. (Bitti galiba link bulamadım)

panizher

80+ Silver
Cloud 2 yeni seri alinmaz , coolermaster hiç alinmaz ,g335 belki alina bilir,arctis pek kişi onermiyor, rampagede alibabadan logo basilip satilan marka seçim senin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Blackshark v2 fiyat uçmuş be yurtdişindan ala bilirsen en iyi seçim odur

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,072
İsim
kilan embappe
Düz BlackShark V2 al... Diğerlerinden daha üsün V2X zaten bu paraya alınmaz...

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
C2 ile Fury X arasında kalırdım sadece ben olsam. V2X zaten direkt ele o seviyeye çıkabilecek bir ürün değil g335 hakkında çok bilgim yok ama ses seviyesi olarak tatmin etmez veya fury x/Cloud 2 ye göre geride kalır. Arctis serisini ben direkt elerim onda düşünmem arctis 5 falan kullandım rampage comfort bile daha iyi gelmişti sonrasında. Amazon germany de düz V2 indirimi var listeye o da eklenebilir. (Bitti galiba link bulamadım)
hocam ben de şuan rampage comfort kullanıyorum. Gerçekten iyi kulaklık kırmasaydım yada değişme ihtiyacı görmesem asla değişmedim zaten ve gerçekten arctis serisinin performansı o kadar kötü mü ya?

Cloud 2 yeni seri alinmaz , coolermaster hiç alinmaz ,g335 belki alina bilir,arctis pek kişi onermiyor, rampagede alibabadan logo basilip satilan marka seçim senin

Blackshark v2 fiyat uçmuş be yurtdişindan ala bilirsen en iyi seçim odur
cloud 2 siz kullanıyorsunuz galiba bir sorunu veya kötü yanı falan var mı g335 usb giriş olmadığı için biraz beni tedirgin ediyor rampage de ismi pek güven vermiyor cooler mastera biraz baktım sağlam gibi görünüyor blackshark v2 düz modelini hiç düşünmemiştim bakacağım.

panizher

80+ Silver
hocam ben de şuan rampage comfort kullanıyorum. Gerçekten iyi kulaklık kırmasaydım yada değişme ihtiyacı görmesem asla değişmedim zaten ve gerçekten arctis serisinin performansı o kadar kötü mü ya?

cloud 2 siz kullanıyorsunuz galiba bir sorunu veya kötü yanı falan var mı g335 usb giriş olmadığı için biraz beni tedirgin ediyor rampage de ismi pek güven vermiyor cooler mastera biraz baktım sağlam gibi görünüyor blackshark v2 düz modelini hiç düşünmemiştim bakacağım.
Cloud 2 aldım evet 3-4 ay oncə fena degil aslinda ama o fiyatta blackshark v2 felan daha iyidir bence biraz da pişmanim onu almadiğim için rahat olmasina rahat ama beni sıcak basıyor kulaklarimi bendenmi bilmiyorum ses kalitesi orta fena degil basslar geride kaliyor eqle cozuyorum dip ses varmiş son gelen urunlerde bilemedim , 2-3 kez kullandim pek kullanmiyorum kenarda duruyor mi kulakiçiyle ses kasiyorum 😀

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud 2 aldım evet 3-4 ay oncə fena degil aslinda ama o fiyatta blackshark v2 felan daha iyidir bence biraz da pişmanim onu almadiğim için rahat olmasina rahat ama beni sıcak basıyor kulaklarimi bendenmi bilmiyorum ses kalitesi orta fena degil basslar geride kaliyor eqle cozuyorum dip ses varmiş son gelen urunlerde bilemedim , 2-3 kez kullandim pek kullanmiyorum kenarda duruyor mi kulakiçiyle ses kasiyorum 😀
dip ses sorunuyla siz karşılaştınız mı? Ve ben bu modellerin tasarımını beğenmiştim blackshark v2 sanki kaba bir tasarım gibi duruyor.

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Serdar
Link varmi

panizher

80+ Silver
dip ses sorunuyla siz karşılaştınız mı? Ve ben bu modellerin tasarımını beğenmiştim blackshark v2 sanki kaba bir tasarım gibi duruyor.
Test etmedim ama 1-2 saata edip söylerim v2 bence daha güzel cloud 2 den tasarimda uygulama destegi felanda var cloud 2 den çok daha iyi satamiyorumda cloud 2 ni satsaydim rahatlardim

The" L

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Şiyar Aydın
Test etmedim ama 1-2 saata edip söylerim v2 bence daha güzel cloud 2 den tasarimda uygulama destegi felanda var cloud 2 den çok daha iyi satamiyorumda cloud 2 ni satsaydim rahatlardim
büyük ihtimal v2 alacagım hocam teşekkür ederim cloud 2 yi test edip söylerseniz çok iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,039
Üyeler
143,080
Son üye
alperenwrld
Top Bottom