Neler Yeni

İtopya Si̇stemi̇mi̇ Ödeme Yapmama Rağmen İptal Etti̇

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Furkan Görür
Ben direkt kredi kartından taksitli aldığım halde korkarak bekliyorum umarım iptal olmaz. Sizde umarım sistemi alabilirsiniz
karttan çekimlerde iptal olmaz havale çekimlerinde havale gelmezse iptal edebilirler

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
İTOPYA SİSTEMİ ÖDEME YAPMAMA RAĞMEN İPTAL ETTİ HAVALE İLE ALDIM İKİ İŞ GÜNÜ NORMALDE BUGÜN İKİ GÜN GEÇMEDEN ÖDEME YAPTIM DEKONTU ATTIM NEDEN İPTAL OLDU?
Alıntıyı görüntüle
iptal talebi onaylandı diyor. siz iptal etmiş olabilirsiniz. yanlışlık ile. yoksa sanmam ödemesi yapılan ürünü iptale atsınlar.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

Fatih534

80+ Bronze

Ekler

• 61984192-E164-41CC-A088-732AF08A3EE8.jpeg
    61984192-E164-41CC-A088-732AF08A3EE8.jpeg
    320.2 KB · Hit: 38

Adem.y58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Adem Yılmaz
Bırakmam Benim Hakkım Olan bir şey Sonuçta Ödeme Yapmama Rağmen Neden İptal Ederler ki Anlamıyorum
aynı sorunu gaming gen de yaşayınca kullanıcılar instagram üzerinden iletişime geçerek halletmişler sende bir dene kanka mail at müşteri hizmetlerini vs ara

Fatih534

80+ Bronze
aynı sorunu gaming gen de yaşayınca kullanıcılar instagram üzerinden iletişime geçerek halletmişler sende bir dene kanka mail at müşteri hizmetlerini vs ara
Yapacağım Sabah Olsun Ben Dekontu Attım Müşteri Temsilcisini Aradım Dekont Geldimi Dedim Baktı Geldi Onaylanır Gün İçinde Dedi Onaylanacağına İptal Oldu

wincenzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
H.K
Yapacağım Sabah Olsun Ben Dekontu Attım Müşteri Temsilcisini Aradım Dekont Geldimi Dedim Baktı Geldi Onaylanır Gün İçinde Dedi Onaylanacağına İptal Oldu
İptal olduysa alman çok zor yarın müşteri hizmetlerini ara konuyu anlat

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,178
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dekont Burda Sati Herşeyi Var İptal Olan Ürünler Geri Alınamıyor Nasıl Düzeltecekler Acaba İnş Düzeltirler Ama Zor.

Evet Doğru
Hocam direkt itopya ile iletişime geçin hakkınızı arayın

Son düzenleme:

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Furkan Görür

Dekont Burda Sati Herşeyi Var İptal Olan Ürünler Geri Alınamıyor Nasıl Düzeltecekler Acaba İnş Düzeltirler Ama Zor.

Evet Doğru
Sanirim siz tam tutarı göndermediniz. Gereken tutar 13.999,02 falan olması lazım. Siz düz 14bin attığınız için sistem bunu algılamamistir. Bu olay otomosyon üzerine kurulu olduğu için satın alınan hizmetin tam bedelini göndermekle yükümlüsunuz. Ne 1 TL az ne de 1 TL fazla. Çünkü insan kontrolünden ziyade otomosyon üzerine yazılmış kodlar ile ödemeniz kontrol ediyor. Siz sipariş çıktığında sistem sizden belirtilen tutarı belirtilen saat içerisinde ödemenizi bekliyor. Siz ödeme yapınca ödeme sahibinin ismi ile itopya daki bilgileriniz karşılaştırılıyor. Daha sonra ödenen tutar ile satın alınan hizmet tutarı.eger hizmet tutarı ile ödenen tutar aynı değilse sistem onay vermiyor ve paranız iade için muhasebeye gönderiliyor. En mantıklı açıklaması bu. Size 2 gün süre verilmiş fakat erkenden iptal olmuş. Bunun sebebi yanlış tutarda ödeme yaptığınız için olabilir.

Top Bottom