Neler Yeni

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

Dayı tek çare dayak şöyle 5 10dk konuşa konuşa yakıcan canını sonra dışarı çık üzülüyormuşsun bunu belli etme gelene kadar adam olur
düzgün dayak atarsan canı yansın biraz
Dayak daha kotu yapar. Icine kapanir, oz guveni duser. bi problem oldugu vakit ailesine danismaz.

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
Dayak çözüm olmaz bence bu sefer eve gelmeden içer + ters etki yapabilir kötü sonuç verebilir.Önemli olan yaptığının yanlış olduğunu anlaması

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren
Bende 12 yaşımda ortaokulda ortamım hep böyleydi okulun yarısından fazlası keko, sigara içiyor falan ama Allah'ıma şükürler olsun onlara uymadım hocam

Bence ilk başta baban 2 tokat atsın(yoksa laftan anlamaz gibi) sonra iyi bi konuşun (sen konuşma baban konuşsun onu daha çok galiye alır) ve okulunu değiştirin okul ortamı gerçekten çok önemli bu dediklerimi uygulayın hocam

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.
Kral zorla olmaz baştan diyim beni zorladılar daha çok içtim güzelce anlat bağırmadan açıklamaya çalış kendi tiksinir zaten bağımlısı olmadan bıraksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babana söyleme kendin hallet bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut
Instagram
@hopeless_bear
Twitter
hopeless_bear
Discord
hopeless_bear#3900
Yani o kadar yorum yaptık ama ben de sigara kullanıyorum. 16 yaşımda lisede başladım. Arkadaş çevrem asla keko sayılmayacak düzgün tipler. ama sigara ve zaman zaman alkol kullanılan bir ortam sonuçta. İyi insanlar ve kötü alışkanlıklar edindim. Ama kişiliğimi hiç bozduğumu düşünmüyorum. O yüzden sigara çok ayrı bir nokta kişilik çok ayrı. Sigaradan öte onu düzeltmek için uğraş vermek daha önemli geliyo bana şuan.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Dayak çok tehlikeli bu çocuğum nerde ne zaman kimle içtiği bile belli değil belki parka gidiyor içiyor ben 6 da geliyorum eve sabah ondan önce çıkıyorum yani akıl almıyor evin içinde sigara içiyor arada 1 oda var yani babamdanda korkmuyor muhtemelen bu cesareti varsa

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Lavaboya giriyor ve artık babamdan mı çalıyor arkadaşları mı veriyorsa nalet şeyi artık yakıyor ve ben ondan sonra içeri girdim leş gibi is kokuyor eli dün korkuyordu anneme ilk defa denemek için içtim demiş yalan muhtemelen yazdan beri içiyor biz her dediğimizde kağıt yaktım falan diyordu yanıma yaklaştığında belli oluyor zaten annem çok üzüldü 50 yaşında kadının tansiyonu vs düştü çocuğun hâlâ umrunda değil gülüyor.

Babamın haberi yok
Kardeşim 12 yaşında 7.sinifa gidiyor dersleri falan berbat Instagram denen o gereksiz mecrayı kullanıyor oyun bağımlısı olsa daha iyi sevinirim yemin ederim öyle bişey olsa.

derslerim var yapamıyorum işte moralim bozuk çok fazla etkilendim mutsuzum şuanda yeni hobi vs kazandırmak işe yarar mı çukurdayım çocuğun umrunda değil mutlu mesut yaşıyor etkisi bizde.
Baya bi döv kanka bizim arkadasi öyle biraktirmisti babasi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yani o kadar yorum yaptık ama ben de sigara kullanıyorum. 16 yaşımda lisede başladım. Arkadaş çevrem asla keko sayılmayacak düzgün tipler. ama sigara ve zaman zaman alkol kullanılan bir ortam sonuçta. İyi insanlar ve kötü alışkanlıklar edindim. Ama kişiliğimi hiç bozduğumu düşünmüyorum. O yüzden sigara çok ayrı bir nokta kişilik çok ayrı. Sigaradan öte onu düzeltmek için uğraş vermek daha önemli geliyo bana şuan.
Öylede hocam dersleri iyi olsa başka okula nakil alırız vs oda yok çalışmaya göndersek uyuşturucu bile içme ihtimali var bunu yapanın yani bilemiyoruz artık daha liseye geçmemiş bir velet maddi durumumuzu biliyor hâlâ nefesim tükendi gerçekten artık

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Eren
Dayak çok tehlikeli bu çocuğum nerde ne zaman kimle içtiği bile belli değil belki parka gidiyor içiyor ben 6 da geliyorum eve sabah ondan önce çıkıyorum yani akıl almıyor evin içinde sigara içiyor arada 1 oda var yani babamdanda korkmuyor muhtemelen bu cesareti varsa
Kardeşin keko ise arkadaşlarıda aynıdır onlarla beraber okul çıkışı parkta tüttürüyorlardır boş bi zamanında gizlice takip et neler yapıyor bi bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom