Neler Yeni

İnceleme GameBooster GB-2428FF 23.8" 280HZ IPS

pendragon

80+ Bronze
hocam kullandınızmı memnunmusunuz ?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
Yavuz

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,564
İsim
Memati Baş
Herkese Selamlar

Çok sorulan monitör incelemesini yapacağım. İlk incelemem eksik olabilir kusura bakmayın.

İtopya'dan 4199 TL'ye aldım.

1 - Kutu açılımı

Alıntıyı görüntüle
İçerikleri şöyle;
Alıntıyı görüntüle
Adaptör
Metal ayak ve kapaması
DP kablosu
Küçük tornavida
Vidalar
Alıntıyı görüntüle
2 ad hdmi girişi
2 ad DP girişi
1 ad güç girişi
1 ad jak girişi
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ön yüz
Alıntıyı görüntüle
Arka yüz
Alıntıyı görüntüle

2 - Test

Pixel testi yaptım hiç bir sorun yoktu. Sadece siyah ekrana geldiğim de çok az ışık süzmesi vardı. Fotoğrafta fazla gözüküyor. Eski monitörumde de vardı. Ama bundan fazlaydı.
Alıntıyı görüntüle
Arka kısmı böyle. Renklerle muhtemelen oynayabiliyoruz ama ben uğraşmadım.
Alıntıyı görüntüle
Ghosting test sonuçları da böyle.
3-4 tane çektim ama 2'sini atıyorum. Genel olarak ilk fotoğraftaki gibiydi. Gözle görülür bişey görmedim.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kasam yoktu o yüzden elimdeki olan HDMI kablosu ile laptop a bağladım. HDMI 240 Hertz sorunsuz veriyor kitapçığında da yazıyor displayport 280 Hertz veriyor. Tabi ben deneyemedim.

Genel olarak monitörün eksi yanları adaptörü dandik bir şeye benziyor çok da iyi değil malzeme kalitesi olarak fena sayılmaz. Fikrince arkadaki logo gibi ön tarafa da sadece logo yapsalardı daha güzel olabilirdi.

Artı yönleri ise metal ayak olması gayet güzel duruyor. Tam bir fp ürün.

Çok detaylı incelemedim genelde akla takılan soruların cevabını verdim. İlerki zamanlarda eksi yönleri olursa yazarım.

Sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Teşekkürler.​
hayırlı olsun.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,739
İsim
Bilal Tepe
Kafam o kadar karışık ki bu mu 10 günlük Samsung g4 240hz mi alsam bilemiyorum Samsung daha iyi diyolar ama

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Asus ROG xg249cm ile aynı paneli kullanıyor. Ancak eğer sorunsuzsa Samsung almak ya mantıklı. Artık o size kalmış

-xxx-

80+
hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın va panel curved monitör kullanıyorum bunun renk doygunluğundan 10 kat daha iyi, siyah ekran mı beyaz ekran mı belli olmuyor ışık süzmesinden panel kalitesi çok önemli her ıps panel monitör çok iyi olacak diye bir şey yok

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,739
İsim
Bilal Tepe
hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın va panel curved monitör kullanıyorum bunun renk doygunluğundan 10 kat daha iyi, siyah ekran mı beyaz ekran mı belli olmuyor ışık süzmesinden panel kalitesi çok önemli her ıps panel monitör çok iyi olacak diye bir şey yok
Peki hocam Samsung g4 alınır mı sizce buna göre ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,085
İsim
Diyarhan
phillips in dandik va panel ürünü şu an kullandığım lg ips den iyi gelmişti.

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
Kullandın mı da böyle bir yorum yapıyorsun? Fast ips olduğundan renklere çok önem vermiyor yine. Asus 144 Hz ips panelden geçiş yaptım 1-2 monitör ayarıyla jilet gibi oldu. Tek sıkıntı arkasındaki rgbyi kapatabiliyor muyuz bilgisayar kapalıyken de çalışıyor fişe bağlı olması yeter.

-xxx-

80+
telefon j7 ne kadar kaliteli çıkabilirse o kadar attım not monitör 27inch 1080p va panel curved fotoğraf yaklaşık 25cmden çekildi merak edenler için monitör modeli aoc c27g2u
20230318_200946.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam Samsung g4 alınır mı sizce buna göre ?
hiçbir fikrim yok hocam ben bu monitörü alırken g3 ile aynı fiyattı ayağı ve arka tarafı kaba geldiği için bu monitörü tercih etmiştim

Kullandın mı da böyle bir yorum yapıyorsun? Fast ips olduğundan renklere çok önem vermiyor yine. Asus 144 Hz ips panelden geçiş yaptım 1-2 monitör ayarıyla jilet gibi oldu. Tek sıkıntı arkasındaki rgbyi kapatabiliyor muyuz bilgisayar kapalıyken de çalışıyor fişe bağlı olması yeter.
gamebooster markasını savunanıda ilk defa görüyorum sen kaliteli panel görmemişsin ondan fast ips olması bu monitörün va panelden kötü olduğunu değiştirmez bu forum nereye gidiyor valla ağzı olan konuşuyor

nispeten daha kaliteli bir fotoğraf
20230318_202406.jpg

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,739
İsim
Bilal Tepe
telefon j7 ne kadar kaliteli çıkabilirse o kadar attım not monitör 27inch 1080p va panel curved fotoğraf yaklaşık 25cmden çekildi merak edenler için monitör modeli aoc c27g2u
Alıntıyı görüntüle

hiçbir fikrim yok hocam ben bu monitörü alırken g3 ile aynı fiyattı ayağı ve arka tarafı kaba geldiği için bu monitörü tercih etmiştim

gamebooster markasını savunanıda ilk defa görüyorum sen kaliteli panel görmemişsin ondan fast ips olması bu monitörün va panelden kötü olduğunu değiştirmez bu forum nereye gidiyor valla ağzı olan konuşuyor

Alıntıyı görüntüle
Oyy

zHaunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökay Akçay
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Kullanmadan sadece markaya göre yorum yapıp kimsenin aklını karıştıramazsın bide alttan alttan laf sokuyorsun bu forumun halı ne diye falan .f

Top Bottom