Neler Yeni

Bu sistem alınır mı? alınır diyorsanız hemen alicam

Eric Cartman

80+ Bronze

storyxp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak

anakartı B550M-DS3H
Ramleri RGB
SSDyi 1TB yapınca fiyat 16.650TL oluyor bunu alabilirsin. 6700XT ile 6750XT arasında çok uçurum yoktur sanırım
Pek bı fark yoksa buda olabilir :)

baranthemosby

80+ Bronze
Daha uyguna 6750xt 5600 işlemcili bulursanız değerlendiririm ben bulamadım :)
Elbette göz atacağım. İ5-12400F, R5 5600'den az da olsa güçlü bir işlemci olduğunu hatırlatmak isterim. Ancak sizin tercihiniz R5 5600 ise göz atacağım. Sisteminiz de gayet iyi. Ancak anakartı değiştirmenizi önerebilirim. Ki o da oldukça pahalı bir fiyata çıkıyor.

storyxp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Elbette göz atacağım. İ5-12400F, R5 5600'den az da olsa güçlü bir işlemci olduğunu hatırlatmak isterim. Ancak sizin tercihiniz R5 5600 ise göz atacağım. Sisteminiz de gayet iyi. Ancak anakartı değiştirmenizi önerebilirim. Ki o da oldukça pahalı bir fiyata çıkıyor.
12400 fde olabilir evet fps testinde 12400f üstün görünüyordu

baranthemosby

80+ Bronze

anakartı B550M-DS3H
Ramleri RGB
SSDyi 1TB yapınca fiyat 16.650TL oluyor bunu alabilirsin. 6700XT ile 6750XT arasında çok uçurum yoktur sanırım
Bakın bu sistem PSU dışında güzel duruyor. Göz atabilirsiniz. @storyxp

baranthemosby

80+ Bronze
xigmatek psu mu kötü ? rampage powerboost olan markalardan daha iyidir bu sistemde hiç sıkıntı görünmüyor direk alabilirsin
Bu tarz sistemlerde bu PSU markaları tercih edilmiyor. Ki sıfırdan bir sistem hazırlayacak olsak biz de Asus veya daha bilindik markalardan PSU tercih ederdik. Sebebi o PSU tarafının kötü olması değil. Sistemin kalitesi ve uyumluluğuna ayak uyduracak olması böyle bir sistem aldığımda benim tercihim bu markalardan bir PSU olmayacağı için PSU dışında iyi olduğunu söyledim. PSU, önemli bir parça. Hazır sistemin PSU markası kötü demedim. Benim tercihim olmaz. Belki çoğu kişinin tercihi olmaz. Eleştiriniz için teşekkürler.

storyxp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Bu tarz sistemlerde bu PSU markaları tercih edilmiyor. Ki sıfırdan bir sistem hazırlayacak olsak biz de Asus veya daha bilindik markalardan PSU tercih ederdik. Sebebi o PSU tarafının kötü olması değil. Sistemin kalitesi ve uyumluluğuna ayak uyduracak olması böyle bir sistem aldığımda benim tercihim bu markalardan bir PSU olmayacağı için PSU dışında iyi olduğunu söyledim. PSU, önemli bir parça. Hazır sistemin PSU markası kötü demedim. Benim tercihim olmaz. Belki çoğu kişinin tercihi olmaz. Eleştiriniz için teşekkürler.
Teşekkür ederim cevabınız için sizin onericeginiz sistem yoksa alayım bu sistemi.

baranthemosby

80+ Bronze
PSU kafama takıldı şimdide :D valla sistem alamicaz bu gidişle
PSU kötü değil. PSU tercihinin kötü olduğunu söylemedim. Sadece bu sisteme yönelik daha iyi bir PSU olabilirdi bağlamında bir eleştiri de bulundum. Tercih sizin. Daha uygun ve 6700XT sistemi dilerseniz satın aldıktan sonra daha yeni bir PSU alabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,763
Üyeler
142,024
Son üye
fratkarkn13
Top Bottom