Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Arctic Liquid Freezer II 360 (her şey dahil 3.458,30 TL) amazon.de

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Yurt dışına gidip gelen tanıdığın varsa rica edebilirsin. 3K civarına A-RGB'li modeli var yurt dışında. Türkiye'de de ancak böyle amazon koysa bulabiliyoruz bu fiyatlara. Yoksa malum distribütör yapıştırıyor üstten üstten.
yurt dışından gelenlerin garantisi ne durumda oluyor bu arctic olanların ?

TahinPekmez

80+ Silver
2250 TL ye almamıştım amazon da

oguz13

80+ Bronze
Yurt dışından geldiği için bence o gelene kadar artık mahvolur kutuda. Malum kargocular
biliyorsunuz birde pahalı ürün. Aynı zamanda size bağlı ama ben sıvı soğutuculara pek
güvenmiyorum sağı solu belli olan ürünler pek değil.

freygasm

80+ Gold

freygasm

80+ Gold
ne kadar garantisi oluyor bu sıvıların 360 lık yakın zamanda tanıdık geliyor getirteyim bari
Yanlış hatırlamıyorsam 6-7sene arctic garantisi var. + sınırsız parça desteği.

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
1 adet kalmış ihtiyacı olan hemen alsın.

freygasm

80+ Gold
öyleyse iyimiş valla diyim getirsin ozaman bakıyımda bi modellerine hangiisi hoşuma giderse artık
Sıvı soğutmalarda şu ara yurt dışı fiyatları da yükseldi. Çok fark olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Argb olan versiyonu $219, normali $200.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Sıvı soğutmalarda şu ara yurt dışı fiyatları da yükseldi. Çok fark olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Argb olan versiyonu $219, normali $200.
artic kendi sitesinde argb olan 140 euro eğer öyleyse bakıyımda aldırıyım. bide garanti 6 yılmış. sıvı kasaya akarsa sızıntı olursa ne oluyor bu sıvılarda tek korktuğum şey :D

freygasm

80+ Gold
artic kendi sitesinde argb olan 140 euro eğer öyleyse bakıyımda aldırıyım. bide garanti 6 yılmış. sıvı kasaya akarsa sızıntı olursa ne oluyor bu sıvılarda tek korktuğum şey :D
140+nakliye+vergi diye biliyorum. Sıvı iletken bi sıvı değil. Bi sıkıntı olmaz ki arcticin boruları çok kaliteli sızdırma durumunu en minimum yaşayacağınız markalardan biri.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
140+nakliye+vergi diye biliyorum. Sıvı iletken bi sıvı değil. Bi sıkıntı olmaz ki arcticin boruları çok kaliteli sızdırma durumunu en minimum yaşayacağınız markalardan biri.
anladım bakalım bi araştırayım bi sorayım belki amazon almanyada vardır .

FatihC

80+
Eğer Almanya'da oturan tanıdığınız varsa çok ucuza getirebilir. Kesin oradan getirtin. Buraya göre çok uygun fiyatlar. Siz buradan TR giriliyken, onların alacağı fiyatları amazon'dan göremezsiniz. Siz ürünü atın onlar baksın ya da buradan adresi Almanya olarak girip bakın. Yurt dışında 130-170 dolar aralığında satılıyor genelde rgb ve rgb'siz modeller.

Top Bottom