Neler Yeni

🔥İndirim Arctic Liquid Freezer II - 240mm 2599 TL

efztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Efe
Dk431 e sığar mı bu

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001

milenix

80+ Gold
Bindirim gelmeden önce bu fiyata lt520 bulunabiliyordu eğer fiyatı düşer ise onu almak daha mantıklı.
Bunun lt520'den biraz daha iyi olması lazım. Ayriyeten Arctic servisi 1 numaradır. Diğer firmaları tek geçer. Sırf servis için bile tercih edilebilir.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Bunun lt520'den biraz daha iyi olması lazım. Ayriyeten Arctic servisi 1 numaradır. Diğer firmaları tek geçer. Sırf servis için bile tercih edilebilir.
R7 7700 uyumu bar galiba am5 kurulumları var ama kasa topluyoruz kurmak kolay olur mu sizce ?

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdoğan Aktaş
AYNEN öyle öncede artic vardı şuan ucuz diye deepcool aldım iyi ama artic başka seviye

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Aynı ürünü yaklaşık 2.5 yıldır kullanıyorum. Tek sıkıntısı itx kasa benzeri bir sistem toplayacaksanız radyatörü standarttan biraz daha kalın. Onun haricinde kablo kalabalığı olmayan güzel bir montajı var. Arkadaşın da dediği gibi ürününün arkasında duran bir firma. Am4 için ofsetli montaj imkanı taşıyan bir braket üretmişler benden sonraki revizyonlarında. Firmanın youtube kanalına yorum yapmıştım, eposta ile talep edersem ücretsiz gönderim sağlayacaklarını belirttiler. Eposta gönderdim ve ofsetli montaj aparatını ücretsiz gönderdiler. Tek hoşuma gitmeyen Am4 için montajı biraz zor. İntel daha basit.

milenix

80+ Gold
R7 7700 uyumu bar galiba am5 kurulumları var ama kasa topluyoruz kurmak kolay olur mu sizce ?
Olur olur. İlk başta biraz zorlanabilirsiniz ama alışınca çok basit işlem :) Bilgisayar montajında zor bir işlem görmedim hiç ben. Bazıları biraz uğraştırabilir ama yine de zor denmez.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Yunus Şahin
Kaç sene önce çıkmasına rağmen bu soğutucu, yeni yeni çıkan sıvı soğutmaların bazı modelleri anca geçebiliyor. Gerçekten soğutması çok iyi. Ama alırken kasaya dikkat. Radyatör çok kalın. Her kasaya sığmaz.

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Olur olur. İlk başta biraz zorlanabilirsiniz ama alışınca çok basit işlem :) Bilgisayar montajında zor bir işlem görmedim hiç ben. Bazıları biraz uğraştırabilir ama yine de zor denmez.
Ya eskiden topluyordum uzun zamandır yapmıyorum rtx 4070ti lı sistem topluyorum. Kasa filan alıcam. 4070ti geliyor. Toplayamamaktan çekiniyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç sene önce çıkmasına rağmen bu soğutucu, yeni yeni çıkan sıvı soğutmaların bazı modelleri anca geçebiliyor. Gerçekten soğutması çok iyi. Ama alırken kasaya dikkat. Radyatör çok kalın. Her kasaya sığmaz.
Uygun fiyatlı kasa var mı hem rtx 4070ti hem bu soğutucu uyacak şekilde. Fiyatı çok olmasın uygun olması lazım bütçe çok yok

Top Bottom