Neler Yeni

2. El RX 6700 XT Gigabyte Ekran Kartı almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan
Herkese iyi günler arkadaşlar. Malum siteden ekran kartı araştırıyorum ve gözüme bir model hoş geldi ve satıcısıda çok konumuza gelelim öncelikle ekran kartının modeli Gigabyte RX 6700 XT Gaming OC 12 GB 3 fanlı versiyon ve garantisi yok fiyatı da 6200 TL(garantili ürünlere bakmak istiyorum ama neredeyse hepsi zaten Amazon jp ürünleri onlara yönelmek istemedim). FurMark testlerinde 1080p 8X MSAA'da FPS değeri "63". Sıcaklık değeri ise %89 bir fan kullanım hızıyla 69 dereceleri görüyor.Ekran kartının kullandığı Watt değeri 202. Arkadaş bu sıcaklığın ekran kartının BIOS'undan kaynaklandığını ve kendisininde temperli ve dar bir kasa kullandığı için bu sıcaklıklar normal dedi. Sizin fikirleriniz nedir? Kart alınır mı?

Bu arada ekran kartının kutusu ve faturası mevcutmuş.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-07-24 at 13.46.17.jpeg
    WhatsApp Image 2023-07-24 at 13.46.17.jpeg
    153.8 KB · Hit: 65

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
Resim bulanık fan yüzde kaçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese iyi günler arkadaşlar. Malum siteden ekran kartı araştırıyorum ve gözüme bir model hoş geldi ve satıcısıda çok konumuza gelelim öncelikle ekran kartının modeli Gigabyte RX 6700 XT Gaming OC 12 GB 3 fanlı versiyon ve garantisi yok fiyatı da 6200 TL(garantili ürünlere bakmak istiyorum ama neredeyse hepsi zaten Amazon jp ürünleri onlara yönelmek istemedim). FurMark testlerinde 1080p 8X MSAA'da FPS değeri "63". Sıcaklık değeri ise %89 bir fan kullanım hızıyla 69 dereceleri görüyor.Ekran kartının kullandığı Watt değeri 202. Arkadaş bu sıcaklığın ekran kartının BIOS'undan kaynaklandığını ve kendisininde temperli ve dar bir kasa kullandığı için bu sıcaklıklar normal dedi. Sizin fikirleriniz nedir? Kart alınır mı?

Bu arada garantili 10 ay 6800 satıyorlar 6750ye istersen link atayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resim bulanık fan yüzde kaçta

Bu arada garantili 10 ay 6800 satıyorlar 6750ye istersen link atayım.
Hocam fan %89 da çalışıyor.
Diğer dediğiniz ise RX 6800 alırsam hem monitörümde dar boğaz yapar uygun bakmıyorum ona.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

@James Gg

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ramazan
Hocam iyi ama 6800 taşır mı tam emin deyilim
Aynen hocam bende o yüzden RX 6800'e sıcak bakmadım. Monitörümde 1080p 144 HZ bir monitör

Hocam iyi ama 6800 taşır mı tam emin deyilim

Yok internetten baktım birazcık yapmaz deniliyo
Hocam bilmiyorum 6700 XT beni uzun yıllar taşır gibi gözüküyor babamın bütçesini de zorlamak istemiyorum.

Kartın sıcaklık değerleri normal, alınabilir. İşlemciniz nedir?

Monitörde nasıl darboğaz yapabileceğini anlayamadım.
Hocam sıcaklık değerleri bana da normal geldi başka forumlarda sorduğumda sıcaklık değeri fazla denildi. Ama bu yaz sıcaklarında tamperli camlı bir kasa olduğundan bana normal geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom