Neler Yeni

Steam Playstation Oyunlarına Zam geldi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu zamların geleceği belliydi, yapacak bir şey yok. God of War 899 TL olduysa God of War: Ragnarök çıkışını yaptığında en az 1000 TL olacaktır :( Oyun almak da lüks oldu.
Ya hadi şu oyun PC ye gelsin de PS üyeliğine beleş eklensin şu oyun 😀

PS de de Ragnarok çok pahalı alınmıyor, PC ye çıksın da üyeliğe eklerler.

Bor4

80+ Bronze
çoğunu ps4 de oynamıştım bi marvel spidermani satın aldım pcde çok oynamdan bıraktım ama iyiki almışım oynarım bi ara

Cihangir

80+ Gold
çoğunu ps4 de oynamıştım bi marvel spidermani satın aldım pcde çok oynamdan bıraktım ama iyiki almışım oynarım bi ara
bende ps 5 alacaktım baktım oyunlar pc ye geliyor farklı olduğu için nintendo switch alacağım

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Ya hadi şu oyun PC ye gelsin de PS üyeliğine beleş eklensin şu oyun 😀

PS de de Ragnarok çok pahalı alınmıyor, PC ye çıksın da üyeliğe eklerler.
Doğru o da vardı. Gerçi Horizon 2.oyunu daha pcye çıkmadı yine üyeliğie eklediler erkenden verebilirler. Ps te o da 700 800 dür

Bor4

80+ Bronze
bende ps 5 alacaktım baktım oyunlar pc ye geliyor farklı olduğu için nintendo switch alacağım
switch önermem bende vardı botw pek sarmamıştı gerçi elden ring oynuyordum ozaman belki elden ring daha iyi olduğu için botw sevmedim bilmiyorum mario odssey çok zevkliydi kesin denenmeli mario kart 8 deluxe ben yarış sevmiyorum dolayısıyla oyunuda sevmedim tavsiyem ps5 kol al pcye hem switch oyunlarını oynda hemde pcde kullan fifa filan oyna ne bilim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Doğru o da vardı. Gerçi Horizon 2.oyunu daha pcye çıkmadı yine üyeliğie eklediler erkenden verebilirler. Ps te o da 700 800 dür
Çok popüler olmayan serileri erken veriyorlar. Ragnarok PC ye gelmeden veya gelmeye yakın olmadan verilmez bence, ilk GOW oyununu da oyunun PC çıkışına az bir zaman kala PS+ aylık oyunlarına koymuşlardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Taşınabilir konsol istersen al ama sırf oyunlar için alınmaz ya Switch oyunlarının hepsi bilgisayara emüle ediliyor 😀

Cihangir

80+ Gold
switch önermem bende vardı botw pek sarmamıştı gerçi elden ring oynuyordum ozaman belki elden ring daha iyi olduğu için botw sevmedim bilmiyorum mario odssey çok zevkliydi kesin denenmeli mario kart 8 deluxe ben yarış sevmiyorum dolayısıyla oyunuda sevmedim tavsiyem ps5 kol al pcye hem switch oyunlarını oynda hemde pcde kullan fifa filan oyna ne bilim
pc de xbox gamepad kullanıyorum konsol oalrak nintendo kesin alırım

Çok popüler olmayan serileri erken veriyorlar. Ragnarok PC ye gelmeden veya gelmeye yakın olmadan verilmez bence, ilk GOW oyununu da oyunun PC çıkışına az bir zaman kala PS+ aylık oyunlarına koymuşlardı.

Taşınabilir konsol istersen al ama sırf oyunlar için alınmaz ya Switch oyunlarının hepsi bilgisayara emüle ediliyor 😀
taşınabilir ve farklı diye alacağım bide yeni asus da olabilir

Bor4

80+ Bronze
pc de xbox gamepad kullanıyorum konsol oalrak nintendo kesin alırım

taşınabilir ve farklı diye alacağım bide yeni asus da olabilir
ben sevmemiştim oyunları hitab etmedi ama dene al beğenmezsen sat önerim oled aşşağısı alma ama

Cihangir

80+ Gold

Bor4

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,733
Üyeler
142,167
Son üye