Neler Yeni

130K Bütçe İle Monitör Ve PC Tavsiyesi

mustafa76

80+
20k psu ne fabrika mı çalıştırıcan dayı
İ9 13900k diyorum gelmiş diyorki ekran kartı anakarta abanalım diğer parçaları unutalım. Sen kendi ellerinle uzay seviyesinde bizim bilmediğimiz bir işlemci ürettiysen onu kullanırız hocam.
onun için bile fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopya git faturayıda gösterirsen iyi olur inanmuyorum böyle yüksek sistemlere çünkü
20k psu ne fabrika mı çalıştırıcan dayı
Kankalar dediklerinizi dikkate alarak azda kendi seçtiklerimle topladım sistem aşağıda sizce oldumu?

• Ekran Kartı 48.999₺
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BHCJ...e=380333&creativeASIN=B0BHCJKGKS&linkCode=asn

• İşlemci 18.645₺
https://www.sinerji.gen.tr/intel-co...-islemci-p-44165?utm_campaign=akakce&v=1.41.6

• Anakart 12.499₺
https://www.hepsiburada.com/msi-mpg...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.77.2

• Ram 4.653₺
https://www.sinerji.gen.tr/xpg-32gb...-dclarbk-p-46425?utm_campaign=akakce&v=1.41.8

• Ssd 3.899₺
https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...bw-m-2-pci-express-4-0-fiyati,1006619598.html

• Güç Kaynağı 5.799₺
https://www.pazarama.com/fsp-hydro-..._campaign=Akakce-fiyat-karsilastirma&v=1.94.4

• Soğutucu 5.076₺
https://www.sinerji.gen.tr/cooler-m...wgQTlw6FsFDwEPXBJNmCNiyxNV-LIhHQaAs5DEALw_wcB

• Kasa 4.422₺
https://www.sinerji.gen.tr/cooler-m...qRKn27ngBD4RIyYJXPkDZY-Y8yCM8MHRoCP4kQAvD_BwE

••• Toplam 103.992₺ •••

Monitör İşini Sonra Halledeceğim !

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Guzel tercihler yapilmis. Sivi sogutucu disinda begendim. Kasa da degisebilir belki ama tercih meselesi. Diger arkadaslarin sistemlerinden daha iyi.

Bu daha performansli bir sivi sogutma

mustafa76

80+
Guzel tercihler yapilmis. Sivi sogutucu disinda begendim. Kasa da degisebilir belki ama tercih meselesi. Diger arkadaslarin sistemlerinden daha iyi.

Bu daha performansli bir sivi sogutma
Set yapmaya çalışıyorum ya cooler masterın başka iyi soğutucuları varsa önerebilirmisin yada msi yada asus kasa ile soğutucu aynı marka olmalı.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Set yapmaya çalışıyorum ya cooler masterın başka iyi soğutucuları varsa önerebilirmisin yada msi yada asus kasa ile soğutucu aynı marka olmalı.
Kasayı lian li yapalım?

mustafa76

80+
Kasayı lian li yapalım?
Bu markanın ürünleri aşırı garibime gidiyor sistemi asus yapabilirmiyiz peki? anakart, soğutucu, kasa bu bileşenleri asus marka olanlarla değiştirebilirmiyiz peki? veya lian li markası hariç bir marka olurmu?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu markanın ürünleri aşırı garibime gidiyor sistemi asus yapabilirmiyiz peki? anakart, soğutucu, kasa bu bileşenleri asus marka olanlarla değiştirebilirmiyiz peki? veya lian li markası hariç bir marka olurmu?
Niye? aşırı iyi bir marka.

Ben böyle bir marka yapmayı mantıklı bulmuyorum. Sırf asus kasa diye kötü bir kasa alacaksanız veya 6k falan vereceksiniz GT501 gibi bir kasaya. PSU içinde aynı şekil.

Böyle bir şey yapacaksanız önerilerimi görmezden gelebilirsiniz, karşıyım çünkü böyle şeylere. Zaten çoğu ürün Aurasync, RGB Fusion gibi şeyleri her türlü destekliyor.

mustafa76

80+
Niye? aşırı iyi bir marka.

Ben böyle bir marka yapmayı mantıklı bulmuyorum. Sırf asus kasa diye kötü bir kasa alacaksanız veya 6k falan vereceksiniz GT501 gibi bir kasaya. PSU içinde aynı şekil.

Böyle bir şey yapacaksanız önerilerimi görmezden gelebilirsiniz, karşıyım çünkü böyle şeylere. Zaten çoğu ürün Aurasync, RGB Fusion gibi şeyleri her türlü destekliyor.
Bu işi tek lian limi yapıyo sanki kanka? daha piyasaya yeni girmişler yıllardır tecrübesi olan markaları seçeceğime çinli bir markaya neden bu kadar para vereyim üst düzey hiçbir sistemde kolay kolay lianli göremiyorsunki fazla ucuz sistem toplamaktan kaliteli parçalara bakmayı unutmuş gibisiniz lian li ne ya?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu işi tek lian limi yapıyo sanki kanka? daha piyasaya yeni girmişler yıllardır tecrübesi olan markaları seçeceğime çinli bir markaya neden bu kadar para vereyim üst düzey hiçbir sistemde kolay kolay lianli göremiyorsunki fazla ucuz sistem toplamaktan kaliteli parçalara bakmayı unutmuş gibisiniz lian li ne ya?
1- önce bence üslubunu bir topla.

2 -Lian li çinli değil, taiwan menşeili bir marka. O çok hoşuna giden ASUS ile aynı ülke yani.

3- Lian li yüksek bütçeli ürünleriyle ünlüdür. Dynamic O kasa serisi, Lian li sleeved kabloları, Lian li UNI FAN gibi fanları, Galahad gibi sıvı soğutmaları cep yakar ama üst düzey kalitededir. 1 Tane ucuza Lian li ürünü göremezsin. Ürünlerine ucuz diyorsun çünkü ASUS'tan daha ucuzlar, ASUS çok daha overpriced bir marka.

4- Daha yeni girmişler diyorsun, Lian li ASUS'tan bile eski bir marka. Eskilikle bakacaksan o zaman her ürünü Acerden alalım, sonuçta ASUS'u kuran adamlar bile Acerde çalışıyordu, daha tecrübeli firmadır, değil mi?

mustafa76

80+
1- önce bence üslubunu bir topla.

2 -Lian li çinli değil, taiwan menşeili bir marka. O çok hoşuna giden ASUS ile aynı ülke yani.

3- Lian li yüksek bütçeli ürünleriyle ünlüdür. Dynamic O kasa serisi, Lian li sleeved kabloları, Lian li UNI FAN gibi fanları, Galahad gibi sıvı soğutmaları cep yakar ama üst düzey kalitededir. 1 Tane ucuza Lian li ürünü göremezsin. Ürünlerine ucuz diyorsun çünkü ASUS'tan daha ucuzlar, ASUS çok daha overpriced bir marka.

4- Daha yeni girmişler diyorsun, Lian li ASUS'tan bile eski bir marka. Eskilikle bakacaksan o zaman her ürünü Acerden alalım, sonuçta ASUS'u kuran adamlar bile Acerde çalışıyordu, daha tecrübeli firmadır, değil mi?
Kanka tamamda hiçmi başka firma yok illa lianlide illa lienli diyosunuz?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Kanka tamamda hiçmi başka firma yok illa lianlide illa lienli diyosunuz?
İyi olduğu için lian li diyorum. Sana 1 tane lian li soğutma attım, neden attım çünkü piyasadaki en iyi 2. veya 3. sıvı soğutma falan. Sonra bana dedin ki aynı marka olsun, bende sıvı soğutmanın performansından kısmamak için sana kaliteli bir kasa önerdim, nereye ille de lian li diyorum?
index.php

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,249
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

mustafa76

80+
Knka beni bilirsin düzeni severim eğer olay bittiyse sakin sakin ayrılalım 😁 yok hâlâ arıyorum diyorsa bakarız
Tabikide hocam sizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi olduğu için lian li diyorum. Sana 1 tane lian li soğutma attım, neden attım çünkü piyasadaki en iyi 2. veya 3. sıvı soğutma falan. Sonra bana dedin ki aynı marka olsun, bende sıvı soğutmanın performansından kısmamak için sana kaliteli bir kasa önerdim, nereye ille de lian li diyorum?
index.php
Haklısında ama benim için estetik performanstan önce geliyor :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,638
Üyeler
141,612
Son üye
Amed123
Top Bottom