Neler Yeni

1 saatlik jbl bozuldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
bu videıdaki işlemi yaptım hoparlör daha 1 saatlik bile değil ve açılmıyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım
not şarja taktım aradabi açılıyor ancak bluetooth açılmıyor ne yapmam lazım

Son düzenleme:

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
Garantiyi bırak sana direk mağzadan değişim yapmaları gerekiyor hiç o garanti topuna girme git aldığın yere ve söyle değiştirin bunu de bozuk ürün vermişsiniz de anladıkları dilden konuşucaksın.Garantiye verirsen 1 ay beklersin üstüne olumsuz sonuç alma ihtimalinde var

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Emre Kaplan
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiyi bırak sana direk mağzadan değişim yapmaları gerekiyor hiç o garanti topuna girme git aldığın yere ve söyle değiştirin bunu de bozuk ürün vermişsiniz de anladıkları dilden konuşucaksın.Garantiye verirsen 1 ay beklersin üstüne olumsuz sonuç alma ihtimalinde var
yüzde yüz değiştirirler dimi daha bu sabah aldım eve geldim dinledim 1 saat yaptım kapandı açılmıyo ve ihtiyacım olan bi hoparlör iade etmektense değişim gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

iade et 1 saat olmuş garanti işine girme 1 ayın + paran çöp olur
iade edemem vallahi ihtiyacım olan bir şey değişim yaptırmma lasım

Viderfan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Keskin
yüzde yüz değiştirirler dimi daha bu sabah aldım eve geldim dinledim 1 saat yaptım kapandı açılmıyo ve ihtiyacım olan bi hoparlör iade etmektense değişim gerekiyor

iade edemem vallahi ihtiyacım olan bir şey değişim yaptırmma lasım
Değişim yaptır ihtiyacın var zaten paran onlarda ürünü geri almama gibi bi şansları yok

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Ahmet Hakan
Kendin bozmuşsun. Kullanıcı hatası ve JBL muhtemelen tespit edemez senden kaynaklı bir arıza olduğunu. Muhtemelen iade/değişim de yaparlar. Ama etik olarak kendin bozduğun bir ürünü değişim/iade yaptırman doğru mu sence?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
Kendin bozmuşsun. Kullanıcı hatası ve JBL muhtemelen tespit edemez senden kaynaklı bir arıza olduğunu. Ama etik olarak kendin bozduğun bir ürünü değişim/iade yaptırman doğru mu sence?
açıkçası öğrenciyim ve bu ekonomik şartlarda uzun süre bunun için para biriktirdim tam tutturdum dediğim zaman bi bakmışım zam gelmiş sence birde bu olaya benim gözümden bakarsan sen ne yaparsın dostum ya da benden ne yapmamı beklersin ancak soruna gelirsek evet etik değil

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Ahmet Hakan
Dostum o zaman araştırmadan saçma sapan tuş kombinasyonları arayışına girme. Yorumlarda cihazı bozduğunu belirtmişler diyorsun. Firmanın sağlam sattığı bir ürünü internetten gördüğün saçma bir video ile bozup iade/değişim peşinde koşuyorsun. Ha firmanın da hatası yok değil mühendislik modunu bu kadar kolay erişilebilir bir kombinasyonda tutmamalıydı. Ama yine de hatalı olan sensin bence. Satış kanalından iade/değişim isteyip suçsuz olan satış kanalını mağdur etmek yerine cihazı doğrudan garantiye yolla bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
Dostum o zaman araştırmadan saçma sapan tuş kombinasyonları arayışına girme. Yorumlarda cihazı bozduğunu belirtmişler diyorsun. Firmanın sağlam sattığı bir ürünü internetten gördüğün saçma bir video ile bozup iade/değişim peşinde koşuyorsun. Ha firmanın da hatası yok değil mühendislik modunu bu kadar kolay erişilebilir bir kombinasyonda tutmamalıydı. Ama yine de hatalı olan sensin bence. Satış kanalından iade/değişim isteyip suçsuz olan satış kanalını mağdur etmek yerine cihazı doğrudan garantiye yolla bence.
hatalı zaten benim ancak saçma bir kombinasyon değil jblin kendi olan modunu aktifleştirmek için arayıştaydım ve cihazın üstünde olan tuşlara basarak böyle bir
şeyin olması açıkçası saçma alt tarafı 2 tane tuşa aynanda 10 saniye basarak ömür boyu cihaz kullanım dışı oluyor

hocam şimdi şarja takınca açılıyor şarjdan çıkarınca kapanıyor ama açılınca bluetooth açılmjyor yinede değişim yaparlar mı

Son düzenleme:
Top Bottom