Neler Yeni

Asus Rog Keris 750 TL!

ereğli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
murat
Tamam hocam, boşuna o kadar yazdım. 3335 ile başarılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

M4, Superlight'a benziyor olabilir ama shape olarak alakası yok.

Tamam hocam, boşuna o kadar yazdım. 3335 ile başarılar.

M4, Superlight'a benziyor olabilir ama shape olarak alakası yok.
doğrudur ben bir denemek istiyorum 46 gramlık bu mausu beğenmezsem iade ederim. keris zaten düşünmüyorum boyutundan ötürü. logitech ve asus harıcı model düşünmüyorum . eger süperlight 2500 civarına düşerse ona dönüş yaparım ancak fazlasınıda vermem .

Bu arada M4, ağırlık olarak Superlight'ın 2 katı. Rahat edebileceğinizi sanmıyorum.

doğrudur ben bir denemek istiyorum 46 gramlık bu mausu beğenmezsem iade ederim. keris zaten düşünmüyorum boyutundan ötürü. logitech ve asus harıcı model düşünmüyorum . eger süperlight 2500 civarına düşerse ona dönüş yaparım ancak fazlasınıda vermem .
benim aldıgım m4 air modeli kablolu 47 gram . süperlighttan daha hafif bir mouse 770 TL'ye geldi

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT

benim aldıgım m4 air modeli kablolu 47 gram . süperlighttan daha hafif bir mouse 770 TL'ye geldi
Hocam özür diliyorum, 3335 ile 3389 eşitmiş, 3325 ile karıştırmışım. Elinizdeki fare denemeye değer. İstiyorsanız iade edip Keris'i alabilirsiniz.

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
pulsefire haste aldım şuan kullanıyorum görsem alirdim

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Eren Bilal Cihan
Eğer kablosu da değiştirilebiliyor olsaydı kusursuz fareyi yapmış olacaktı ASUS.
Kablonun ucu altın kaplamaymış. Ağırlığı ise sadece 62 gram.
Kablosuna zarar gelmezse ömürlük fare.

Acaba buna benzer fare var mıdır? Switch değişiminin bu kadar basit olduğu fare?
Kablosuna bişey olmaz ben kullanıyorum kablonun dışını değişik bir kumaşla kaplamışlar mesela duvarla masanın arasina sıkıştır yine kayıyo

Fantastiktürk

80+ Bronze
Kablosuna bişey olmaz ben kullanıyorum kablonun dışını değişik bir kumaşla kaplamışlar mesela duvarla masanın arasina sıkıştır yine kayıyo
Ona paracord kablo deniyor. Razer'inkini de Asus'unkini de kullanmış biri olarak söylüyorum Razer'inki daha sert ve kalın. Asus'unki ince ve daha kaygan.

Belki sıkışmayla kopmaz ama bükmeyle çabuk kırılabilir duruyor. Dikkatli kullanmakta fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
AHMET KUTAY GÜVEN

Az önce bir konuda arkadaştan gördüm fareyi. İlk baş alınmaz demiştim SteelSeries Prime varken ancak biraz araştırınca şu an kendim sipariş veresim geldi.
Bu fiyata SteelSeries Prime da alınabilir Trendyol'dan, Kargoyla 720-730 TL oluyor. Onun sensörü 450 IPS 50G iken Rog Keris ise 400 IPS 50G.
Ancak 400 IPS ile 450 IPS arasındaki farkın dağlar taşlar kadar büyük olacağını düşünmüyorum. Peki neden bu fareyi almalıyız derseniz de:

• Hiçbir lehim, skatez kaldırma işlemi olmadan switch değiştirebiliyorsunuz. Vidalar skatezlerin altında değil ve switchler lehimli değil. Lego takar gibi 1 dakikada takıyorsunuz.
  • Paket içeriğinden yedek switch ve skatez takımı geliyor. Kendi switchlerinin 70 milyon tıklama ömrü var.
Bu fareyi alıp 10 yıl kullanmamak için hiçbir sebep göremiyorum. Varsa bir sıkıntısı bu farenin söyleyin, öğrenelim.

Az önce bir konuda arkadaştan gördüm fareyi. İlk baş alınmaz demiştim SteelSeries Prime varken ancak biraz araştırınca şu an kendim sipariş veresim geldi.
Bu fiyata SteelSeries Prime da alınabilir Trendyol'dan, Kargoyla 720-730 TL oluyor. Onun sensörü 450 IPS 50G iken Rog Keris ise 400 IPS 50G.
Ancak 400 IPS ile 450 IPS arasındaki farkın dağlar taşlar kadar büyük olacağını düşünmüyorum. Peki neden bu fareyi almalıyız derseniz de:

• Hiçbir lehim, skatez kaldırma işlemi olmadan switch değiştirebiliyorsunuz. Vidalar skatezlerin altında değil ve switchler lehimli değil. Lego takar gibi 1 dakikada takıyorsunuz.
  • Paket içeriğinden yedek switch ve skatez takımı geliyor. Kendi switchlerinin 70 milyon tıklama ömrü var.
Bu fareyi alıp 10 yıl kullanmamak için hiçbir sebep göremiyorum. Varsa bir sıkıntısı bu farenin söyleyin, öğrenelim.

Hocam indirim ne zaman a kadar sürüyor bir bilginiz var mı ona göre alacagım umarım 1-2 hafta kadar sürer

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Mert Aksu
Rog keris kullanıyorum ama yerine bunu öneririm

mouse u havaya kaldırıp indirdiğimde mouse hareket eder mi yani mouse da mesafe ölçümü varmı

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,826
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu farenin paket içeriğinden çıkan yedek switchler omron ama kaç milyonluk acaba? Bilen var mı?

Top Bottom