Neler Yeni

İnceleme Glorious Forge Series One Pro İncelemesi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Benden önce davranmışsın :D Aerox 9 ile yanyana koyayım ben de. Aerox 9 tavsiye etmiyorum FPS oyunları oynayanlar için. MOBA için de tavsiye etmiyorum yandaki tuşlar rahatsız edici.

M800 pro'dan malzeme kalitesi olarak daha iyi ama onun da çok kötü değildi. M800 pro da claw grip tutarken bunda sanırım biraz daha kısa olduğu için finger tip daha rahat geldi. M800 pro neredeyse 1 haftaya yakın şarjı dayanmıştı bakalım bu ne kadar gidecek.

Pre travel m800 pro'ya göre daha fazla sağ ve sol tıkta ama çok rahatsız edici değil. Bendeki örnekte hiç bir esneme yada sallanma yok.

CONNECTGAME'den hiç bir şey almayın. Onlarla uğraşmamak için 10 günlük m800 pro'yu iade etmek yerine ikinci el olarak sattım :D

Üzerinde gelen skatezleri beğendim.

Trendyol indirimiyle 1600'e aldım. Bu fiyata çok iyi bence. Özellikle "marka" mouse isteyenler için.

Klavye ile de güzel bi set oldu :)

Alıntıyı görüntüle
Mousenin malzeme kalitesini çok beğendim ben de. Artık yere atmıyorum mouseları test ederken ama sökerken baya bi zorlandım bana mısın demedi. Pahalı bi mouse olsa açmaya cesaret edemezdim. Resmen mouse nin içini açmasınlar diye tasarlamışlar. Ben beğendim alınıp kullanılacak bi mouse ama yine de daha ucuza satılabilirmiş diye düşünüyorum

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
Hocam selamlar. Dediğiniz üzere ülkemizde pek tutulan bir mouse olmadıgı için kullanmış veya halihazırda kullanan birisini bulmak zor. O yüzden size birkaç soru sormak isterim. Shape olarak elime tam uydugunu düşünüyorum ve claw-fingertip arası bir tutuş şeklim var. Mouse şuanda 2000₺ klavyemde glorious oldugu için series one pro almayı düşünüyorum takım olması için. vgn f1 düşündüm ancak stoklarda yok. Aralarında büyük bir fark varmı? bu fiyat segmentinde daha iyi bir mouse varmı kesinlikle bunu al diyebileceğiniz?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Hocam selamlar. Dediğiniz üzere ülkemizde pek tutulan bir mouse olmadıgı için kullanmış veya halihazırda kullanan birisini bulmak zor. O yüzden size birkaç soru sormak isterim. Shape olarak elime tam uydugunu düşünüyorum ve claw-fingertip arası bir tutuş şeklim var. Mouse şuanda 2000₺ klavyemde glorious oldugu için series one pro almayı düşünüyorum takım olması için. vgn f1 düşündüm ancak stoklarda yok. Aralarında büyük bir fark varmı? bu fiyat segmentinde daha iyi bir mouse varmı kesinlikle bunu al diyebileceğiniz?
vgn nin sensörü daha iyi. xm1r mıydı o marka wraitteki onu da alabilirsin claw için

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
vgn nin sensörü daha iyi. xm1r mıydı o marka wraitteki onu da alabilirsin claw için
Şunuda eklemek isterim. Artık eskisi gibi online oyunlara girmiyorum daha çok hikaye bazlı oyunlar oynuyorum, ara sıra PUBG yada cs girersem giriyorum. Bu durumda sensör önemlimi?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Şunuda eklemek isterim. Artık eskisi gibi online oyunlara girmiyorum daha çok hikaye bazlı oyunlar oynuyorum, ara sıra PUBG yada cs girersem giriyorum. Bu durumda sensör önemlimi?
Aslında aralarındaki fark online oyunlarda bile pek hissedilmez. Glorious olsun dersen bence alınabilir. Kötü bi yanını pek görmedim. Sadece biraz daha ucuz olabilirmiş

mando9098

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur Öden
Aslında aralarındaki fark online oyunlarda bile pek hissedilmez. Glorious olsun dersen bence alınabilir. Kötü bi yanını pek görmedim. Sadece biraz daha ucuz olabilirmiş
Salaklık edermiyim diye düşünüyorum bu fiyata.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
3 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Hardcore cs2 oynuyorum. Performansı güzel. Piyasayı takip etmiyorum o yüzden aynı yada yakın fiyata daha iyisi var mıdır bilmiyorum. Ben görüntüsü için almıştım beyaz klavye ile kombo yapmak için ve oldukça memnunum.

Fingertip-Claw arası bir tutuşum var. Elim büyük. O yüzden tam oturmuyor ama çok da rahatsız olmuyorum. 22 cm uzunluk - 12 cm genişlik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom