Neler Yeni

Öneri Otobüste müzik dinlemek için kulak üstü kulaklık önerisi

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
kulak içi kulaklıklar yeteri kadar bass sağlayabilirmi hocam? bide şarj olarak sıkıntı çıkmazmı? daha az gidiyor onların şarjları ve doğrusu ablamda bi kulak içi kulaklık var mi true wireless earbuds basic 2 diye, çok fazla şarj olmama gibi sorunları var ondan dolayıda korkuyorum ama güzel performans verirse tercih edebilirim. Hem saçımı bozmamış olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

araştırcağım hocam saolun.

Aynı şekilde araştırcağım hocam teşekkürler öneriniz için.

Bunuda araştıracağım hocam eğer dediğiniz gibi güzelse kulak içi daha rahat olur benim icin ama yinede biraz ön yargılıyım
O bütçedeki hem kulak içi hem de kulak üstünü incele. Kulak içi kulaklıklarda bass ları iyi hissettiriyor. Ayrıca kulak üstü kulaklıklar da suya toza dayanıklılık yok ama kulak içi kulaklarda en ucuzunda bile oluyor artık

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
İlk kullanmaya başladığınızda rahatsız edici gelir. Daha sonra hissetmezsiniz.
anladım hocam teşekkürler, şuan listemde, en son karar verip alacağım

O bütçedeki hem kulak içi hem de kulak üstünü incele. Kulak içi kulaklıklarda bass ları iyi hissettiriyor. Ayrıca kulak üstü kulaklıklar da suya toza dayanıklılık yok ama kulak içi kulaklarda en ucuzunda bile oluyor artık
Anladım hocam, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Bazı yorumlar korkutuyor ama listeme atayım yine

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

NightWish2434

80+ Silver
kulak içi kulaklıklar yeteri kadar bass sağlayabilirmi hocam? bide şarj olarak sıkıntı çıkmazmı? daha az gidiyor onların şarjları ve doğrusu ablamda bi kulak içi kulaklık var mi true wireless earbuds basic 2 diye, çok fazla şarj olmama gibi sorunları var ondan dolayıda korkuyorum ama güzel performans verirse tercih edebilirim. Hem saçımı bozmamış olur
Yazan arkadaş gibi bendede ht05 var. Ortalama senin kullanımına göre 1 haftayı çok rahat çıkarır. 20-30 saat arası kullanım sağlıyor. Ve gerçekten fiyat performans bir ürün 700₺ ye alınabilecek en iyi şeylerden birisi

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Yazan arkadaş gibi bendede ht05 var. Ortalama senin kullanımına göre 1 haftayı çok rahat çıkarır. 20-30 saat arası kullanım sağlıyor. Ve gerçekten fiyat performans bir ürün 700₺ ye alınabilecek en iyi şeylerden birisi
Teşekkürler hocam güzel yorumlar duyunca alasım geldi, diğerlerine göre ucuzda hem

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
q10i alsam çok farkedermi?

Bendeki Q10i modeliymiş. Biraz önce baktım. Bass zayıf değil aslında. Gayet tatmin edici ve yeterli. Bunun fazlası tırmalayıcı olur şahsen.

lexerotk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Oyun
Instagram
_lexerotk
Steam
lexer_tr
Discord
lexerotk#9999
Reddit
MehmetMFA
Tamda önemli yerinden kısmışlar q10i modelinde. Benim için basslar önemli.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Tamda önemli yerinden kısmışlar q10i modelinde. Benim için basslar önemli.

Basslar benim için de önemli. Ama dendiği gibi zayıf değil. Fazlası fazla olur yani. Gerçi ben ayarlamalar yapıyorum kullandığım cihazda. Spotify'da Bass %80 civarında açık.

Kanka direkt qcy h4 al. Kulak içi kulaklıktan geçtim, öncesinde şarkı dinlemiyormuşum.
İlk defa anc kullandım ve anc si harika otobüs, minibüs gibi sabit sesleri sonuna kadar kesiyor. Arkadaşlarımın kulaklığı dan daha iyi anc si var(qcy ht05 falan).
Şarj süresi olarak harika fabrika verileri 60 saat anc kapalı, 50 saat anc açık ama ben test etmedim aşağıdaki videoyu izle orda anlatıyordu.
Ama ses seviyesi bir tık kısık geliyor. Güzel bir eq ayarı yapmak şart. Dinlediğim şarkılara göre ben böyle birşeyler yaptım deneyebilirsin.
Hem ses yeterli düzeye çıktı hem basslar tam istediğim gibi.
Screenshot_2023-12-13-08-55-12-113_com.qcymall.googleearphonesetup.jpg

Top Bottom