Neler Yeni

10 saatlik otobüs yolculuğunda ne yapılabikirt

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Eagle
Merhabalar yarın akşam saat 10 da konya Ereğli'den İzmir'e bir yolculuğum var ve yaklaşık olarak 10 saat sürecek ama benim uyumaya pek bir niyetim yok eğer uyursan sabah gözlerimi İzmir'de açarım zaten eğer uyumazsam telefondan şöyle akıcı aksiyonlu bir film önerirmisinuz ya da online/ofline bir oyun (internet çeker mi bilmiyorum) ve de kamilKoçka gidiyorum herhalde interneti vardır otobüste

JSezar

80+ Silver
Ben film izliyorum,uykum geldi mi müzik dinliyorum birkaç saat uyuyorum. Sana da tavsiye ederim. Biraz uyumak iyi oluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben film izliyorum,uykum geldi mi müzik dinliyorum birkaç saat uyuyorum. Sana da tavsiye ederim. Biraz uyumak iyi oluyor.
birde müzik olarak tavsiye verirmisin yeni nesil olur efkarlandıracak olur yeterki tavsiye ver 80 tane müzik var aralarından 20 30 tanesini sürekli dinliyorumdur

JSezar

80+ Silver
birde müzik olarak tavsiye verirmisin yeni nesil olur efkarlandıracak olur yeterki tavsiye ver 80 tane müzik var aralarından 20 30 tanesini sürekli dinliyorumdur
Kendini spotify'ın algoritmasına bırak,ben öyle yapıyorum :D

Bura.K

80+ Silver
ve de kamilKoçka gidiyorum herhalde interneti vardır otobüste
KamilKoç internetleri biraz sıkıntılı. Bir anda internet gidebiliyor. Veya PUBG gibi online oyun oynuyorsanız maçın ortasında internetiniz gidebilir ve yavaş internetleri var.

• Beğen
Reaksiyonlar: egle

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Ahmet Deniz
Merhabalar yarın akşam saat 10 da konya Ereğli'den İzmir'e bir yolculuğum var ve yaklaşık olarak 10 saat sürecek ama benim uyumaya pek bir niyetim yok eğer uyursan sabah gözlerimi İzmir'de açarım zaten eğer uyumazsam telefondan şöyle akıcı aksiyonlu bir film önerirmisinuz ya da online/ofline bir oyun (internet çeker mi bilmiyorum) ve de kamilKoçka gidiyorum herhalde interneti vardır otobüste
aga takacan kulaklığı açacan şarkıyı hayallere dalacaksın, uykun geldi mi kestir bitti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,561
Üyeler
141,988
Son üye
slrumi
Top Bottom