Neler Yeni

18 yaş altı banka hesap açma yöntemi

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
Şu videoda 18 yaş altı banka hesabı açılıyor ben şubeye velim ile gittiğimde hesap açamayız sadece bireysel emeklilik açarız dediler galiba buradan çocuk hesabı açılıyor içinde Iban varmış ben param güvende ile ürün satmıştım param papara'ya gelmemişti buradaki Ibana gelir mi

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,576
İsim
Emre siyah
bende iş bankası vardı sıkıntı yaşamadım hiç ilk imza kartı. paparanında ibanı var artık onu da kullanabilirsin varsa

Bünyamina

80+ Gold
Yazıp yazıp siliyorum. Açamıyoruz diye bir şey yok. İşlerine gelmemiş. Başka şubelerde deneyin illa biri açar

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende iş bankası vardı sıkıntı yaşamadım hiç ilk imza kartı. paparanında ibanı var artık onu da kullanabilirsin varsa
Yazıp yazıp siliyorum. Açamıyoruz diye bir şey yok. İşlerine gelmemiş. Başka şubelerde deneyin illa biri açar
Hocam bu şubedekiler açmadılar bana velimlede gittim mantıksız bu yaptıkları ayrıca sadece iş bankasıda değil garanti ziraat vakıf finansbank TEB Yapı Kredi hiçbiri açmadı ilk imza'da 12-18 arası ben 16'yım açmaları gerek yani

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,576
İsim
Emre siyah
Hocam bu şubedekiler açmadılar bana velimlede gittim mantıksız bu yaptıkları ayrıca sadece iş bankasıda değil garanti ziraat vakıf finansbank TEB Yapı Kredi hiçbiri açmadı ilk imza'da 12-18 arası ben 16'yım açmaları gerek yani
açmalılar da bilmiyorum

jouly

80+ Bronze
Şu videoda 18 yaş altı banka hesabı açılıyor ben şubeye velim ile gittiğimde hesap açamayız sadece bireysel emeklilik açarız dediler galiba buradan çocuk hesabı açılıyor içinde Iban varmış ben param güvende ile ürün satmıştım param papara'ya gelmemişti buradaki Ibana gelir mi
açmalılar hocam kardeşime (16 yaşında ) halkbank'dan velisi üzerine açtılar.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
ahmet okan
14 yaşındayım ziraat ve iş bankası kartlarım var velim ile gittim direk açtılar sizede en azından ilk imza açmaları lazım

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 yaşındayım ziraat ve iş bankası kartlarım var velim ile gittim direk açtılar sizede en azından ilk imza açmaları lazım
Hocam tam olarak ne dediniz vallahi sinir oldum şunlara 2 yıl daha bekleyemem vallahi

Bartuu

80+ Silver
hocam ben 18 değilken işbankasına annemle gittim açtılar

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
hocam ben 18 değilken işbankasına annemle gittim açtılar
Bende çarşamba günü gittim işte annem ile ama sepetleyip gönderdiler yok bireysel emeklilik falan filan açıyoruz o da ücretli annenin banka hesabı var mıydı?

Bartuu

80+ Silver
Bende çarşamba günü gittim işte annem ile ama sepetleyip gönderdiler yok bireysel emeklilik falan filan açıyoruz o da ücretli annenin banka hesabı var mıydı?
Yok başka bankada vardı da alakası yokki neden öyle bir şey yapmışlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakındaki başka bir şubeye gidip birdaha konuşsanıza belki ordakiler yardımcı olur

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
ahmet okan
bursum var dedim iban lazım dedim hesap açabilirmisiniz dedik birşeyler imzallattılar tamamdır evinize kartınız gelecek dediler bitti ayrıca mobil bankacılıkta açtılar

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mehmet
Yok başka bankada vardı da alakası yokki neden öyle bir şey yapmışlar
Bilemiyorum harbi ayrıca bir bankada değil 5-6 banka nasıl bir kafa bu müşteri olamıyoruz şuan bana acil hesap lazım bu sefer gidersem babam ile gideyim böyle olmaz vallahi olması başka şubeye gideriz

Top Bottom