Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartını taktım görüntü gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Ansal
Rtx 4070 süper aldım eski ekran kartının driverlarını ddu ile kaldırdım daha sonra yeni ekran kartını taktım ne yeni ekran kartından görüntü alıyorum ne de eskisinden bütün bileşenler çalışıyor bios pilini tak çıkar yaptım ramleri hem tak çıkar yapıp denedim hemde yerlerini değiştirerek denedim iki türlüde olmadı bütün bağlantıları doğru yaptım ama görüntü yok daha sonrasında ekran kartını çıkarıp anakartan görüntü almaya çalıştım görüntü gene gelmedi
İşlemci ryzen 7 7700
Eski ekran kartı amd rx5500 xt 8 gb
Güç kaynağı 600 Watt 80+
Xpg Ddr5 16 gb 6400 MHz x2
Anakart gigabyte a620m gaming x

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
XMP Ayarını kapatıp açmayı deneyin benzer bir sorun arkadasimda meydana gelmişti.

Yigityk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit yük
Rtx 4070 süper aldım eski ekran kartının driverlarını ddu ile kaldırdım daha sonra yeni ekran kartını taktım ne yeni ekran kartından görüntü alıyorum ne de eskisinden bütün bileşenler çalışıyor bios pilini tak çıkar yaptım ramleri hem tak çıkar yapıp denedim hemde yerlerini değiştirerek denedim iki türlüde olmadı bütün bağlantıları doğru yaptım ama görüntü yok daha sonrasında ekran kartını çıkarıp anakartan görüntü almaya çalıştım görüntü gene gelmedi
İşlemci ryzen 7 7700
Eski ekran kartı amd rx5500 xt 8 gb
Güç kaynağı 600 Watt 80+
Xpg Ddr5 16 gb 6400 MHz x2
Anakart gigabyte a620m gaming x
dostum bios pilini çıkar 15 dk bekleyip tak

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atakan ÖZKAN
Bilgisayarı aç kapa yaparak vs bir şekilde biosa ulaşmanız lazim

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Master yi
Monitör e giden kabloyu taktiginiza ve doğru yere güzelce oturtup taktiginiza eminmisiniz ? Belki PSU kapalı kaldı PC açılıp ışıkları yanıyor mu

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Rick Baba
Monitör veya hdmi/dp kablolarında sorun var mı farkko kablolarla dene

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Ansal
Monitör e giden kabloyu taktiginiza ve doğru yere güzelce oturtup taktiginiza eminmisiniz ? Belki PSU kapalı kaldı PC açılıp ışıkları yanıyor mu
PC çalışıyor ışıkları yanıyor sorun görüntü yok hiçbir monitöre görüntü gelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör veya hdmi/dp kablolarında sorun var mı farkko kablolarla dene
Denedim iki dp bir hdmı var üçündede olmuyor

Top Bottom