Neler Yeni

MEİZU 21 VS 20 PRO VS RED MAGİC 9 PRO

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Yaklaşık 1 2 aydır arastirdigim ama halen daha karar veremedigim 3 telefon modeli .
Meizu 21 sıfır olarak 20k
Meizu 20pro 2.el 5 aylık 17.5k
Red magic 9 pro 24k

Meizu 21 çok hoşuma gitti lakin red magic 9 pro ile arasındaki farklar nedir anlayamadim oyun performansları nasıldır ayrıca kamera farkı ne kadar vardır ?

federalper

80+ Silver
Red Magic 9 Pro çöp bi telefon, güncelleme desteği yok, kamera berabat, yazılım kötü. Hiç düşünme bile. Meizu'da düz seri önermem 20 pro, 20 infinity veya 21 pro öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Red Magic 9 Pro çöp bi telefon, güncelleme desteği yok, kamera berabat, yazılım kötü. Hiç düşünme bile. Meizu'da düz seri önermem 20 pro, 20 infinity veya 21 pro öneririm.
Oyun ve kamera performansını sormuşsun, Oyun'da Meizu'da problem yaşamazsın ikisininde de 8 gen 3 var. Kamra çok ağır farkla Meizu alır ama Meizu'da kamerası çok iyi ve övülen bir marka değil kamera istiyorsan başka markalara yöneleceksin.

Oyun ve kamera performansını sormuşsun, Oyun'da Meizu'da problem yaşamazsın ikisininde de 8 gen 3 var. Kamra çok ağır farkla Meizu alır ama Meizu'da kamerası çok iyi ve övülen bir marka değil kamera istiyorsan başka markalara yöneleceksin.
Ha bu arada haberin olsun Meizu 21 kayıt daha denenmedi, Redmagic kayıt olmuyor. Sana önerim Motorola X40 bi bak araştır server kayıt olabiliyor kamera performans ekran açısından çok güzel dolu dolu bir telefon.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ha bu arada haberin olsun Meizu 21 kayıt daha denenmedi, Redmagic kayıt olmuyor. Sana önerim Motorola X40 bi bak araştır server kayıt olabiliyor kamera performans ekran açısından çok güzel dolu dolu bir telefon.
Meizu 21 yerine Motorola x40 mi almamı öneriyorsunuz ? 8 gen 2 ve 8 gen 3 farkı çok var

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Fark çok yok sen bi kullanıcı olarak o farkı hissedemezsin sentetik testlere bakma sadece. 8 gen 2 verimlilik olarak tam ayarında bir işlemci. Moto X40 ile 10 saat ekran süresi alanlar var.
X40 uygun fiyata bulamadım 20k ya x40 nerde var acaba

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Sahibinden de X40 bi dolu var hocam bizzat arkadaşım satıyor hatta.
Ben bulamadım ya ayrıca baktım da hep uzun süre kullanılmış cihazlar var meizu 21 alsam sıfır olcak ama kayıt sorun dediğiniz gibi

federalper

80+ Silver
Ben bulamadım ya ayrıca baktım da hep uzun süre kullanılmış cihazlar var meizu 21 alsam sıfır olcak ama kayıt sorun dediğiniz gibi
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...edge-40-pro-12-plus256-siyah-1160603829/detay 3 aylık.

Meizu'lar şuana kadar hep kayıt oldu alıp kayıta gönderip işini şansa bırakbilirsin. 21 daha denenmediği için kesin bir şey demiyoruz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe

federalper

80+ Silver
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...edge-40-pro-12-plus256-siyah-1160603829/detay 3 aylık.

Meizu'lar şuana kadar hep kayıt oldu alıp kayıta gönderip işini şansa bırakbilirsin. 21 daha denenmediği için kesin bir şey demiyoruz.
Ayrı olarak Meizu'lar kayıt sonrası güncelleme olmuyor haberiniz olsun.

Ekran çizik demiş.
Ekran çizik değil attığım ilandaki cihazda 2 tane cihaz var elinde birisi çizikli diğer tertemiz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe

Ekran çizik değil attığım ilandaki cihazda 2 tane cihaz var elinde birisi çizikli diğer tertemiz.
Anladım kayıtlı mi peki cihaz ?

Bende meizu 16 vardı ekranı patladı düştü yere yaptırmadım çok memnundum cihazdan

federalper

80+ Silver
Yurt dışından yeni getirdi cihazları cihazlar kayıtsız 8 ay kullanım süreleri var ama eğer istersen kayıt yaptırıp da satar 35$ kayıt ücreti sıfırlama güncellemede gitmiyor samsung gibi düşünebilirsin aynı sistem zaten server en garanti ve en iyi olan kayıt biçimi

Bende meizu 16 vardı ekranı patladı düştü yere yaptırmadım çok memnundum cihazdan
Meizu 16 serisi hele 16th taş gibi cihazdı dediğiniz gibi.

Benim son dönemde 20 infinity ve 21 pro dikkatimi çok çekti çok tatlı duruyorlar ama fiyatları gereksiz pahalı o tür bir cihaz için.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,699
İsim
Bilal Tepe
Yurt dışından yeni getirdi cihazları cihazlar kayıtsız 8 ay kullanım süreleri var ama eğer istersen kayıt yaptırıp da satar 35$ kayıt ücreti sıfırlama güncellemede gitmiyor samsung gibi düşünebilirsin aynı sistem zaten server en garanti ve en iyi olan kayıt biçimi

Meizu 16 serisi hele 16th taş gibi cihazdı dediğiniz gibi.

Benim son dönemde 20 infinity ve 21 pro dikkatimi çok çekti çok tatlı duruyorlar ama fiyatları gereksiz pahalı o tür bir cihaz için.
Motorola düşüneceğim hocam kamerası daha mı iyi yani meizu 21 den (meizu tasarımı çok hoş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,378
Üyeler
141,968
Son üye
Cihan Özdemir
Top Bottom