Neler Yeni

Oyunlarda Vuramamak beni delirtiyor

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
BTF 2042 oynuyorum abi anlamıyorum bu insanlar nasıl böyle oynuyorlar şansları mı iyi.. Adamların karşısına çıkar çıkmaz tak. Tak. Anında indiriyorlar mousu laptopun ekranına fırlatasım geliyor nalet olsun... Yoksa oyuncuların koltuğu mu rahat?

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ustune birde sistem ekipmanin falan iyiyse hic bahanen olmaz kotu oyuncusun demektir :D
Arkadaş. Silahlar hepsi sekiyor iyide adamlar nasıl anında vurabiliyor ya.. Bu oyunlar cidden insanı deli ediyor kuran çarpsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hile ve aim assist kullananların dışındakiler de hayatı battlefield 2042 olmuş kişiler, günde 10 saat oynayanlar falandır. Yıllarını o oyunlarda geçirip senden iyi oluyorlar yani.
ZIKKIMIN KÖKÜ OLSUNLAR

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
BTF 2042 oynuyorum abi anlamıyorum bu insanlar nasıl böyle oynuyorlar şansları mı iyi.. Adamların karşısına çıkar çıkmaz tak. Tak. Anında indiriyorlar mousu laptopun ekranına fırlatasım geliyor nalet olsun... Yoksa oyuncuların koltuğu mu rahat?
geçmiş olsun hocam adamlar ömrünü harcamış o oyuna zaten btf 2042,R6 gibi oyunlarda insanlar bordo bereli gibi oynuyor bu arada siz 600tlye oyunu epicten alan değilmiydiniz steam olaylı?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren
Sapık gibi oynasan 12 saat günlük oyun süren olsa çimlere dokunmasan sende yaparsın adamlar hayat meselesi yapmıs rainbow six giriyorum çıkıyorum hemen ben de aynı sebepten

Palo DAYI

80+ Silver
valla banada aynısı oluyo adamlar nefes almadan pc basında oyun oynuyorlar herhalde
bıde pılot olanlara denk geldınmı yandın
sanarsın ordu secmelerıne katılıyolar

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Onlar senin benim gibi insan değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Bende FPS oyunlarından anlamıyorum. Kafamı çıkardımı tak tak vuruyorlar.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,760
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Kafaya takmayın başka oyunlara geçin. Ben 4 kişi ortak beraber ilerlediğimiz oyun oynuyorum. Onda bile adam 500 kill almış ben 200. Onun tartışması çıkıyor. Ben de tek kişilik oyunlara geçtim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bf oyunları genel olarak zaten hayatını adayanlar için oluyor öteki türlü oyuna yeni başladığında çok bi zevk alamazsın r6 içinde geçerli oluyor bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
MamiTheHL1
oyunlarında iyi oynaman için hızlı el göz kordinasyonu + hızlı tepki süresi +el becerisi + uzun süre odak kalabilme+ stratejik gibi şeyler gerekir bunlar varsa o oyunu da uzun süre oynamaya başlarsan çok iyi olursun. Bahsettiğin oyuncularda muhtemelen oyunu çok uzun süre oynamış kişiler ve oyunda yeni isen karşılarında hiç şansın olmuyor bende 15 senedir half life oynuyorum 7v1 atarken bile yenilmiyorum, ilk oynadığım zamanlarda bende tak tak hs yerdim :D zamanla oyunu ezberlemiş oluyorsun silahların kullanımını aim'i map bilgisini vs bir de bu oyunu 1998 den beri aralıksız oynayan bir sürü adam var nasıl oynadıklarını bile görmek istemezsin.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
geçmiş olsun hocam adamlar ömrünü harcamış o oyuna zaten btf 2042,R6 gibi oyunlarda insanlar bordo bereli gibi oynuyor bu arada siz 600tlye oyunu epicten alan değilmiydiniz steam olaylı?
Evet oyum

Top Bottom