Neler Yeni

Oyunlarda Vuramamak beni delirtiyor

Palo DAYI

80+ Silver
O değilde en son wolfteam oynuyordum online olarak wolfteam bittiğinde beri beni saran oyun olmadi
Sonra hep ofline hikayeli oyunlara sardım daha güzel geliyor şimdi en azından kanser toxiclerle ugrastirmiyor suan pcde bf 1 bide bf42 var 1 aydir falan yüklü duruyor arada 1-2saat ya oynarim ya oynamam

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
Ali yılmaz
ben o dediğin kişilerden sayılırım. genelde ilk 3 e girerim hep. kendimi bildim bileli fps severim öyle aşırıda oynamadım her türden oynuyrum. özel bişeyde yapmadım. fps ekipmanla alakasıda yok bf3 4 zamanıda 60 fps 20 liralık mouse klavyeylede ilke oynardım hep. yani birazda insandaki yetenekmi reflexmi ne diyim öyle bişey sanırım. r6 1800 saatim var ama öncesindede bfde iyiydim. bayadır oynamadım geçen yine girdim 42. yine ilklere oynadım. ben kendime çok iyiyim demiyorum ama. el alışkanlığım var ve reflexlerim iyi yani. oyunların matematiğinide iyi kötü anlayınca aşırı bi aim gerekmiyo bence. aim kötü demiyorum ama aim manyağı olanlar var malum. arkadaşların dediği gibi reflex el göz koordinasyonu ve akıl lazım daha çok. Bu arada oyunlar olmasaydı büyük ihtimal bende bunlarda olmayacaktı. oyunlar zararlı diyenlere selam olsun kasgasg

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,203
İsim
kaan-şahin
BTF 2042 oynuyorum abi anlamıyorum bu insanlar nasıl böyle oynuyorlar şansları mı iyi.. Adamların karşısına çıkar çıkmaz tak. Tak. Anında indiriyorlar mousu laptopun ekranına fırlatasım geliyor nalet olsun... Yoksa oyuncuların koltuğu mu rahat?
Bf 42 zaten yeni başlayanlar için kötü bir oyun üstüne birde oyunu oynayan ben veya sen hariç herkes sat komandosu gibi :D bende oynuyordum ama sildim yetti artık.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
genelde kafaya aim koyuyorlar .valorant ta öyle diğerlerindede aynıdır.

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Serkan Barındık
Aim gerektiren oyunlar uzun süreli deneyim istiyor.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Arkadaşlar sorunu buldum. Oynadığım mouse berbat.. Ele oturmuyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sapık gibi oynasan 12 saat günlük oyun süren olsa çimlere dokunmasan sende yaparsın adamlar hayat meselesi yapmıs rainbow six giriyorum çıkıyorum hemen ben de aynı sebepten
r6 da rankedda öyle lavuklar geliyor hızlı karşılaşmada pek karşılaşmıyorum yada ben oynamayı becermeye başladım 1v1 de gayet tak tak indirebiliyorum

Top Bottom