Neler Yeni

Bu kart ne kadar eder.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
param güvendeyle nasıl dolandırılıyor?
evet bilemedim daha güvenli gibi ikimizide korumazmı sistem kartı göndermeden video çeksem detaylıca çalıştığına dair de sorun olmaz herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3300 yaptı teklifi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,511
İsim
uwu

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Ali
Piyasası genelde 2500 bandında. 3000 e veriyorsan sat gitsin. Paramgüvende yerine önce paranı alıp kargolarsan tabii ki iyi olur. Ama karşı tarafta kendini güvence altına almak istiyor.

Naçizane tavsiyem satarken kartınızın seri numarasını kenara not edin foto alın. Ödemeyi alırken şu seri numaralı ekran kartı diye havale eft yapmasını isteyin. Kartınızın görünmeyecek sadece sizin bildiğiniz bir noktasına çizik/boya veya iz bırakın. Kesinlikle pcb kısmına değil. İade vs durumunda kendi kartınız olup olmadığını çok net anlarsınız vesselam.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Semi kaan Çakır
param güvendeyle nasıl dolandırılıyor?
Satıyor , adam alıyor ya bozuyor ya aynı kartın bozugunu koyuyor geri yolluyor birşeyde gelmiyor elinden hatta PS2 satıp geri eşofman gelen gördüm forumda adama sahibinden dava acabilirsin demiş kendileri bir şey yapmamış .

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Ali Mert Okuducu
Piyasası genelde 2500 bandında. 3000 e veriyorsan sat gitsin. Paramgüvende yerine önce paranı alıp kargolarsan tabii ki iyi olur. Ama karşı tarafta kendini güvence altına almak istiyor.

Naçizane tavsiyem satarken kartınızın seri numarasını kenara not edin foto alın. Ödemeyi alırken şu seri numaralı ekran kartı diye havale eft yapmasını isteyin. Kartınızın görünmeyecek sadece sizin bildiğiniz bir noktasına çizik/boya veya iz bırakın. Kesinlikle pcb kısmına değil. İade vs durumunda kendi kartınız olup olmadığını çok net anlarsınız vesselam.
İade yaparken içine ekran kartını koymuyorlar hocam sıkıntı orda :D

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Ali
İade yaparken içine ekran kartını koymuyorlar hocam sıkıntı orda :D
Hiç sıkıntı yok. Video eşliğinde açarım.
Birde hocam alışveriş öncesi kesinlikle telefonda bir görüşürüm. Sohbet muhabbet belli ediyor. Ederin çok üstünde teklifler vs veriyorsa, Bağcılar'da arıyorsa, suriyeli ise uzak duruyorum 😅

Param güvende ile satışımdan bir tane iade geldi. Sıfır kapalı kutu ürün arızalı çıktı. Alıcı ile alakası yoktu. İtopya sağolsun.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Ali Mert Okuducu
Hiç sıkıntı yok. Video eşliğinde açarım.
Birde hocam alışveriş öncesi kesinlikle telefonda bir görüşürüm. Sohbet muhabbet belli ediyor. Ederin çok üstünde teklifler vs veriyorsa, Bağcılar'da arıyorsa, suriyeli ise uzak duruyorum 😅

Param güvende ile satışımdan bir tane iade geldi. Sıfır kapalı kutu ürün arızalı çıktı. Alıcı ile alakası yoktu. İtopya sağolsun.
Ben o riske girmem hocam.Alırken hep param güvende ile alıyorum işlemci ekran kartı ama param güvende ile satmaya bi tarafım yemez :D

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Murat Cemal
param güvende ile kesinlikle donanım satmayın. %90'ı dolandırıcı. 3000'e de iyi vermişsin açıkcası 3200 - 3500'e 1660s 1660ti falan bulunur.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
ben napayım şimdi arkadaşlar param güvendeyle satayımmı satmayayaımmı?

param güvende ile kesinlikle donanım satmayın. %90'ı dolandırıcı. 3000'e de iyi vermişsin açıkcası 3200 - 3500'e 1660s 1660ti falan bulunur.
3300 e almakla bile ısrar ediyor.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Ensar Polat
allah allah havale alayım bari arkadaştan o şekil yapsam olurmu diyorsunuz fiyatına.

up up up
Ben çok sattım param güvende ile sorun olursa dava vs. Ugrasicaksan satabilrsin

Top Bottom