Neler Yeni

0 olarak aldığım iPhone 14 PM bilinmeyen parça sorunu

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
Herkese kolay gelsin iyi günler 2022 Kasım ayında Almanya’dan kendim gidip media markt mağazasından İPhone 14 pro max almıştım ama son 2 gündür telefon bilinmeyen parça uyarısı veriyor ve maalesef telefoto olsun 0.5 geniş açı olsun sinematik mod olsun çalışmıyor zoom yapmıyor. Bu konuda yardım ederseniz çok memnun olurum bir türlü çaresini bulamadım iyi günler.

Ekler

• IMG_2585.jpeg
    IMG_2585.jpeg
    89.3 KB · Hit: 202
  • IMG_2584.jpeg
    IMG_2584.jpeg
    86.8 KB · Hit: 165
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emir
Apple servisine başvurdunuz mu telefoncudan önce yetkili apple servisine başvurup yetkisiz müdahaleye sebep olmayın bence

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
düşürdükten sonra falan mı oldu. durup dururken böyle bir şey olması olası değil çünkü ya parçayı değiştirilmiştir ya da darbe almıştır
Hocam düşürmedim zaten telefonu titizlikle kullanan birisiyim 2 gündür böyle uyarı alıyorum değişmiş parça olsa aldığımda bu sorun çıkardı telefon hiç açılmadı şu an kadar sorunsuz kullandım hocam bu zamana kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple servisine başvurdunuz mu telefoncudan önce yetkili apple servisine başvurup yetkisiz müdahaleye sebep olmayın bence
Hocam gürgençler var aynısını dediler kamera değişmiş diye bende anlattım telefonda değişen parça olmadığını zaten vida izi vs anlaşılır hocam telefonun açılıp açılmadığını güncelledim her şeyi yaptım ama gene sonuç alamadım yurt dışı olduğu için para alcaklarını düşünüyorum ama sorun benim hatamdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum(ekran kırılması vs.)

Aderal

80+ Bronze
Hocam düşürmedim zaten telefonu titizlikle kullanan birisiyim 2 gündür böyle uyarı alıyorum değişmiş parça olsa aldığımda bu sorun çıkardı telefon hiç açılmadı şu an kadar sorunsuz kullandım hocam bu zamana kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gürgençler var aynısını dediler kamera değişmiş diye bende anlattım telefonda değişen parça olmadığını zaten vida izi vs anlaşılır hocam telefonun açılıp açılmadığını güncelledim her şeyi yaptım ama gene sonuç alamadım yurt dışı olduğu için para alcaklarını düşünüyorum ama sorun benim hatamdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum(ekran kırılması vs.)
Dediğim gibi bu uyarıyı 2 senaryoda verebiliyor, ya kamera değişmiş ya da darbe sonucu olmuş. Kamera değişme seçeneğini elediğimize göre (sıfır aldığınızı söylemişsiniz) yani belki haberiniz olmadan ev halkından biri vs. düşürmüş olabilir aynı sorunu yaşadım çünkü düşürme sonucu.

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi bu uyarıyı 2 senaryoda verebiliyor, ya kamera değişmiş ya da darbe sonucu olmuş. Kamera değişme seçeneğini elediğimize göre (sıfır aldığınızı söylemişsiniz) yani belki haberiniz olmadan ev halkından biri vs. düşürmüş olabilir aynı sorunu yaşadım çünkü düşürme sonucu.
Hocam peki maliyeti ne olur garantiye girer mi yurt içi ya da yurt dışı?

Aderal

80+ Bronze
Garantisi bitmiş hocam. Yurtdışı cihazlar 1 yıl uluslararası garantili oluyor, 2022de almışsınız bitmiş. Ha garantisi olsa bile yd cihazına Avrupa modeli ise (ki sizinki öyle) ve faturası var ise bakıyor Apple tr

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Garantisi bitmiş hocam. Yurtdışı cihazlar 1 yıl uluslararası garantili oluyor, 2022de almışsınız bitmiş. Ha garantisi olsa bile yd cihazına Avrupa modeli ise (ki sizinki öyle) ve faturası var ise bakıyor Apple tr
Telefon kodu A3106 ise apple tr ücretiyle bakıyor diye biliyorum. Ben de yd alacağım araştırdığım kadarıyla bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emir
Hocam peki maliyeti ne olur garantiye girer mi yurt içi ya da yurt dışı?
Eğer 1 yılı doldurmadıysa para talep etmezler diye düşünüyorum ama fatura tarihinden itibaren 1 yılı doldurduysa para kesin isterler bence ama kesinlikle tanıdık dahi olsa dışarıda yaptırmaya çalışmayın

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
Telefon kodu A3106 ise apple tr ücretiyle bakıyor diye biliyorum. Ben de yd alacağım araştırdığım kadarıyla bu.
Eğer 1 yılı doldurmadıysa para talep etmezler diye düşünüyorum ama fatura tarihinden itibaren 1 yılı doldurduysa para kesin isterler bence ama kesinlikle tanıdık dahi olsa dışarıda yaptırmaya çalışmayın
Hocam peki maliyeti ne kadar miktar olabilir? Büyük ihtimal kamerası yerinden oynadığını düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,920
Üyeler
156,247
Son üye
woster
Top Bottom