Neler Yeni

0 olarak aldığım iPhone 14 PM bilinmeyen parça sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emir
Hocam zaten telefon yd bide adam diyecek yok sahte parça felan takılmış onlarla uğraşmakta istemiyorum büyük ihtimal yerinden oynadı ondan şu anlık böyle kullanıyorum hocam ama zoom felan arka kamera çalışmaması işlerimi zorlaştırıyor açıkçası bunu satıp s23 te alabilirim hocam iPhone alırken değil kullanırken sıkıntı malum bi sıkıntı çıkıyor dünyanın parası her yerde de yaptıramıyorsun.
Hocam o zaman yurtdışı server kayıt s24 ultra alın ama daha önce android kullanmadıysanız zor bir geçiş olabilir

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
Hocam o zaman yurtdışı server kayıt s24 ultra alın ama daha önce android kullanmadıysanız zor bir geçiş olabilir
Hocam 10 yıldır apple kullanıcısıyım android telefon denemedim hiç ama düşüneceğim servis sıkıntısı olsun parça pahalılığı olsun bi ihtimal androide geçmeyi düşünebilirim hocam saolun öneriniz için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

FPPRO servisine gönderin, durumu da izah eden uzun bir yazı yazın, videosunu da izlemiş oluruz herhalde. :)
Hocam kafamda senaryo kurup yazıp göndermeyi düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emir
Hocam 10 yıldır apple kullanıcısıyım android telefon denemedim hiç ama düşüneceğim servis sıkıntısı olsun parça pahalılığı olsun bi ihtimal androide geçmeyi düşünebilirim hocam saolun öneriniz için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kafamda senaryo kurup yazıp göndermeyi düşünüyorum.
Bence o zaman zorlanırsınız çok fazla tanıdığım yaşadı belli bir süreden sonra başka kullanmak zor oluyor eğer aklınızda varsa bütün forum dillere destan senaryo uydurup videosunu izleriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
kardeşim hata yazılımsal telefonu manuel olarak pc den iTunes tan güncellemelisiniz veya sıfırlamalısınız tamamiyle böyle düzelecektir yazılımsal bir sorun

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Alp
kardeşim hata yazılımsal telefonu manuel olarak pc den iTunes tan güncellemelisiniz veya sıfırlamalısınız tamamiyle böyle düzelecektir yazılımsal bir sorun
Hocam hiç aklıma gelmedi yemin ederim bi deneyeyim olmazsa icloud saklama alanı var içinde önemli bilgilerim var onlar silinir mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Hocam hiç aklıma gelmedi yemin ederim bi deneyeyim olmazsa icloud saklama alanı var içinde önemli bilgilerim var onlar silinir mi hocam?
hocam restore ederseniz tüm dosyalar gider ama icloudda yedeklenmişse kurduktan sonra telefonu geri gelir direkt manuel güncelleme atarsanız hiçbirşey gitmez hocam

Top Bottom