Neler Yeni

0 olarak aldığım iPhone 14 PM bilinmeyen parça sorunu

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan Görür
Turkiye apple, yurtdışı cihazlari kasti garantiye sokmuyor diye biliyorum. Garantisi var ama turkiye disinda butun ulkelerde var gibi düşün
kasti değil. Şartlar var

1. pasaport kaydı olacak
2. faturası olacak
3. abd ve asya ülkesi dışındaki ülkelerden alınmış olması gerek.

3.nin sebebi ise asya ve abd çift sim veya çift e sim oluyor türkiye teknik servisinin bu donanımı tamir etme hakkında deneyimi olmadıgı için tamiri olmuyor faturalı kayıtlı olsa dahi.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Yusuf Kaplan
Yanlış bilgi vermeyelim. A3106 15 pro max Avrupa kodu. 14 pro max için olması gereken A2894 model kodudur
Zaten 15 pm için bakmıştım her telefon için ayrı kod olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler. Peki bu 15pm kodluyu alsam tr apple servisi bakar mı parasıyla? Çünkü apple servisi dışında güvenilir yer bulunması zor diye duydum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir
Hocam peki maliyeti ne kadar miktar olabilir? Büyük ihtimal kamerası yerinden oynadığını düşünüyorum
Gürgençlerin inisiyatifi diyebiliriz ama bir araştırayım hocam çünkü kamera 14pm gibi bir cihazda çok önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki maliyeti ne kadar miktar olabilir? Büyük ihtimal kamerası yerinden oynadığını düşünüyorum
Hocam 8 ay önce 6500 tl istemiş fp pro görüşün derim apple destek vermemiş biraz baktığımda fppro bu işte appledan sonra gelir işinizi çözer diye düşünüyorum

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Alp
Gürgençlerin inisiyatifi diyebiliriz ama bir araştırayım hocam çünkü kamera 14pm gibi bir cihazda çok önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 8 ay önce 6500 tl istemiş fp pro görüşün derim apple destek vermemiş biraz baktığımda fppro bu işte appledan sonra gelir işinizi çözer diye düşünüyorum
Hocam yurt dışına gidip yapma ihtimalim de var sizce öyle bi yol izleyebilir miyim? Daha mantıklı geliyor bana.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Deniz Bey
Fp proyu duydun mu çaren orası başka yere elletme cihazı

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Alp
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir
Hocam ffpronun Antalya da olduğunu zannetmiyorum bi yere kargolayıp gönderme riskini alamam maalesef.

Hocam maliyet acaba ne olur 15 pro max yükseltmeyi düşünüyorum ya da 15 pro ama hayal olcak gibi.
Bence yaptırıp satın o zaman hocam kargo riskini göze alamam derseniz 15 pm dayanıklılık açısından çok tercih edilmiyor zaten bilginiz vardır birde yine yd mı almayı düşünüyorsunuz

Tyorexare

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Alp
Bence yaptırıp satın o zaman hocam kargo riskini göze alamam derseniz 15 pm dayanıklılık açısından çok tercih edilmiyor zaten bilginiz vardır birde yine yd mı almayı düşünüyorsunuz
Evet hocam yıllar önceki 5s’im duruyor zaten birde oraya gidebiliyorum tanıdıkta var orda daha uyguna alabiliyorum geçen yıllarda ilk 14 pm çıktığında aldığımda promosyon olarak airpods pro magsafe vermişlerdi yanında. Burdan alınması mantıksız ve pahalı hocam açtırma deseniz telefona bişey olur ya da satarım diye hiç açtırmayı düşünmedim hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,428
Üyeler
146,713
Son üye
hasnam
Top Bottom