Neler Yeni

1-1.5k bütçeli kablosuz mouse

Exarius

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mert Esmer
Bütçe
1500
1-1.5k bütçe aralığında mümkünse kablosuz önerisi yapabilecek olan varsa sevinirim. Valorant vb. fps oyunları bol oynuyorum bütçenin üstüne aşırı aşmayacak şekilde çıkabilirim üzmeyecek bir mouse olduğu sürece. Kablolu olmasıda sorun değil fakat kablosuz var ise kablosuz ilk tercihimdir, şimdiden öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
1-1.5k bütçe aralığında mümkünse kablosuz önerisi yapabilecek olan varsa sevinirim. Valorant vb. fps oyunları bol oynuyorum bütçenin üstüne aşırı aşmayacak şekilde çıkabilirim üzmeyecek bir mouse olduğu sürece. Kablolu olmasıda sorun değil fakat kablosuz var ise kablosuz ilk tercihimdir, şimdiden öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim
Benim profildeki incelemelere bak hocam oradan bulursun kendine göre güzel bi mouse.

örnek link 👈

nowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kenan Kara
Glorius Model O oneririm ama galiba son zamanlarda fiyatı 2k ya kalktı (kablolu 1k)

Palo DAYI

80+ Gold
Delux m800 ultra öneririm kendimde kullaniyorum

Top Bottom