Neler Yeni

1.350.000 k ya hangi araba alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cristiano ronaldo
Öncelikle merhaba bu forumda yeniyim daha ilk konum başlıktada dediğim gibi benim için hatchback olmuş sedan olmuş suv olmuş hiç farketmez ama otomatik olması lazım sıfır da olur ikinci el de olur renk de önemli değil ama en önemlisi Renault,Ford,Opel,chery vb arabalar önermeyin bu araçlar dışında hangi aracı önerirsiniz

Bura.K

80+ Silver
Hocam arabadan pek anlamam ama, Tesla'nın sitesinde araçlara 500,000 TL'ye yakın indirim gelmişti. Araçlar 1.300'e kadar düşmüştü. Dediğim gibi pek anlamıyorum, ne kadar iyidir ve parasını hak eder bilemem.

vxeco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
wharsa
Öncelikle merhaba bu forumda yeniyim daha ilk konum başlıktada dediğim gibi benim için hatchback olmuş sedan olmuş suv olmuş hiç farketmez ama otomatik olması lazım sıfır da olur ikinci el de olur renk de önemli değil ama en önemlisi Renault,Ford,Opel,chery vb arabalar önermeyin bu araçlar dışında hangi aracı önerirsiniz
bmw f30 320d, mercedes cla 200 ( bu tur sanayi paket var )

Behzat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
BehzatÇ
Hocam 4 yıl boyunca Toyota arabaya bindik hep model değiştirdik tabi ama hepsi toyotaydı araba sanayiye girmiyor rahat araba ama dede arabası diyenler var

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Samet Yeniköy
Honda civic rs çok güzel arabadır donanım olarak motor olarak. Yakıt tüketimide gayet iyidir. Manuel alırsanız çok daha zevkli ve performanslı olur

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Muhammed yılmaz
Hocam arabadan pek anlamam ama, Tesla'nın sitesinde araçlara 500,000 TL'ye yakın indirim gelmişti. Araçlar 1.300'e kadar düşmüştü. Dediğim gibi pek anlamıyorum, ne kadar iyidir ve parasını hak eder bilemem.
2.700 hocam en ucuzu o söylediğiniz fiyat ötv kdv dahil olmadan geçerli

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cristiano ronaldo
Saolun hocam ama togg un vergisini ödeyemeyiz otomatik olması şart bide elektrikli olmaması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu araç nasıldır https://shbd.io/s/UE6EVDyl

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
Selim
Saolun hocam ama togg un vergisini ödeyemeyiz otomatik olması şart bide elektrikli olmaması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu araç nasıldır https://shbd.io/s/UE6EVDyl
Merdeces ya da auidi bakın 👍 BMW eski modeller sıkıntılı arızaları pahalı ve genelde hor kullanirlar. Özellikle F30lardan uzak durun zaten bu bütçeye 0 a yakın a200 alırsın

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Yusuf Aydın
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,900