Neler Yeni

1.3m kadar araba önerisi

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Ç
Aklımızda sıfır olarak 24 courier var. Benim içime pek sinmese de şuanlık courier öne çıkıyor. Bu aralıkta otomatik, sıfır veya sıfıra yakın modeller önerebilir misiniz
Hocam merhaba ticari sınıfta bir araç bakıyorsanız yeni kasa courier ler tasarım olarak çok güzel ama benim tavsiyem style paket Caddy almanızı öneririm cam tavanlı en dolu paketi yani ticari sınıfta tatmin edecektir fazlasıyla ya da ortak üretim olan connect de alabilirsiniz ikisi aynı araç zaten.
Binek araç bakıyorsanız Passat piyasada yer edinmiş bir araçtır fakat binici iseniz o fiyatlara daha dolu araçlara binebilirsiniz. Örneğin Opel Insignia En dolu paketlerinde 4 koltuk ısıtma ön iki koltuk soğutma ve direksiyon ısıtma gibi özellikleri mevcut bana göre d sınıfın en dolu aracı ama piyasası maalesef çok yok. 1.6Cdti ve 1.5 dizel motorlarını öneririm.

Onun haricinde yaşınız biraz genç ise golf 8 Leon pejo 308 yeni Astra tarzı araçlarada bakabilirsiniz.

Son önerim ise BMW 320d F30 km 150000-180000 aralığında temizlerini bulabilirsiniz. Alırken iyi bir servise götürüp baktırmak lazım. Ve en önemlisi Coil vs takılı olandan uzak durmak lazım stock temiz bir F30 bu listedeki en iyi araçtır
Alacağınız aracınız şimdiden hayırlı olsun

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Babam ekspertizci a dan Z ye kadar herseyini biliyor cvt olduğu için trafikte konforlu başka + sı yok kaporta berbat
Kaporta teneke diye mi EuroNCAP'dan 5 yıldız aldı?

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
Babam ekspertizci a dan Z ye kadar herseyini biliyor cvt olduğu için trafikte konforlu başka + sı yok kaporta berbat
ha bir de piyasadaki en az yakan araç diyecektiniz sanırım. arabaya binerken kazanıyorsunuz çünkü.

emre_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Ç
Teneke passat mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dizel Civic önerdim Ona da teneke dediniz Cvt de degil Zf sanziman Civic Idtec passatı tekler bu arada Passat Kaliteli değil bir kere o kadar 🤣 Gelip civice sallıyorsunuz
Dizel Civic piyasası fazla yok ileride arıza çıkarttığında kafa yorar.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
Hocam merhaba ticari sınıfta bir araç bakıyorsanız yeni kasa courier ler tasarım olarak çok güzel ama benim tavsiyem style paket Caddy almanızı öneririm cam tavanlı en dolu paketi yani ticari sınıfta tatmin edecektir fazlasıyla ya da ortak üretim olan connect de alabilirsiniz ikisi aynı araç zaten.
Binek araç bakıyorsanız Passat piyasada yer edinmiş bir araçtır fakat binici iseniz o fiyatlara daha dolu araçlara binebilirsiniz. Örneğin Opel Insignia En dolu paketlerinde 4 koltuk ısıtma ön iki koltuk soğutma ve direksiyon ısıtma gibi özellikleri mevcut bana göre d sınıfın en dolu aracı ama piyasası maalesef çok yok. 1.6Cdti ve 1.5 dizel motorlarını öneririm.

Onun haricinde yaşınız biraz genç ise golf 8 Leon pejo 308 yeni Astra tarzı araçlarada bakabilirsiniz.

Son önerim ise BMW 320d F30 km 150000-180000 aralığında temizlerini bulabilirsiniz. Alırken iyi bir servise götürüp baktırmak lazım. Ve en önemlisi Coil vs takılı olandan uzak durmak lazım stock temiz bir F30 bu listedeki en iyi araçtır
Alacağınız aracınız şimdiden hayırlı olsun
Sağolun hocam gayet ent açıkladınız. Aldım listeye bahsettiğiniz araçları

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
o videodan yola çıkarak yorum yapmadım kaportasının berbat olduğunu herkes bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

fd 8 kasadan bahsediyorum
1.3m fd8 mi var sence knk? Neden ondan bahsettin anlamadım.

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Sidar Özel
Bende arıyorum ama 900bine felan honda civic 21 kasa bulsam direk alırım ama bence 1.3m verecekseniz üzerine kredi çekme şansınız varsa normal fiyatından vereceklerse skoda octavvia 1.0slmaniz daha uygun olur hem kafanız rahat olur hemde kimseyle muhatap olmazsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,976
Üyeler
141,214
Son üye
Aquinox35
Top Bottom