Neler Yeni

1.500.000 TL’ye sedan önerisi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Caner Sürdem
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
Boş yapma sg konudan
Ahahahahahahahaha küçük liselinin yalan hayalleri ifşa olunca profilini sınırlamış.

Oyyyy sen ifşa mı oldun, sen kizdin mi, aguu buuugu

Arkadaşlar olayın özeti şu; Eylül 2023’den bugüne kadar bu arkadaş sürekli 30’ar tane konu açıp “5 milyona araba alıcam, 200 bine telefon önerisi, en pahalı sistemi arıyorum”

Eylül 2023’den bu yana kolpa yaptığı araçlar 1 milyon arttı, hala aynı araçlara aynı başlıkları açıyor. Yani durum aslında normalden daha vahim; detaylı baksam neler neler vardı profilde, korkudan gizlemiş ya da utançtan. :)

Küçük Emir’e benden bir Hot Wheels, yoksa Emre’mi demeliydim?

Bugün doğum günü galiba tabii o da yalan değilse. :) Forum olarak sana söz 23 Nisan’da arabası olan bir arkadaştan rica edip bir tur bindireceğiz. :)

Emir818.

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Ahahahahahahahaha küçük liselinin yalan hayalleri ifşa olunca profilini sınırlamış.

Oyyyy sen ifşa mı oldun, sen kizdin mi, aguu buuugu

Arkadaşlar olayın özeti şu; Eylül 2023’den bugüne kadar bu arkadaş sürekli 30’ar tane konu açıp “5 milyona araba alıcam, 200 bine telefon önerisi, en pahalı sistemi arıyorum”

Eylül 2023’den bu yana kolpa yaptığı araçlar 1 milyon arttı, hala aynı araçlara aynı başlıkları açıyor. Yani durum aslında normalden daha vahim; detaylı baksam neler neler vardı profilde, korkudan gizlemiş ya da utançtan. :)

Küçük Emir’e benden bir Hot Wheels, yoksa Emre’mi demeliydim?

Bugün doğum günü galiba tabii o da yalan değilse. :) Forum olarak sana söz 23 Nisan’da arabası olan bir arkadaştan rica edip bir tur bindireceğiz. :)
Kimliği göstersem zort olursun *** veledi daha araban yok ilk önce kendin bi tur bin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al dostum, sedandan daha konforlu C Suv. Sportif ve kaiteli bir araç. Bu fiyata alabileceklerinin en iyilerinden biri
kanka bu arabada sorun var bence bu kadar düşük olmaması lazım fiyatı emsalleri 1700 1800 fln

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram