Neler Yeni

Yardım 1.5k civarı gaming kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Bütçe
1500
Pedleri yumuşak ve uzun kullanımda rahatsız etmeyecek bir kulaklık arıyorum daha öncesinde eksa e900 kullanıyordum 4 sene oldu pedleri soyulmaya başladı. Aklımda corsair void elite vardı daha iyi önerisi olan var mı? Bütçem biraz esneyebilir kulaklık iyiyse

freygasm

80+ Gold
Pedleri yumuşak ve uzun kullanımda rahatsız etmeyecek bir kulaklık arıyorum daha öncesinde eksa e900 kullanıyordum 4 sene oldu pedleri soyulmaya başladı. Aklımda corsair void elite vardı daha iyi önerisi olan var mı? Bütçem biraz esneyebilir kulaklık iyiyse
Void elite wireless öneriyorum kesinlikle, hem aşırı rahat hem acıtma terleme yapmıyor ilk haftadan sonra alışıyorsunuz. Ayrıca corsair padlerde aşınma vs olduğunda tek ticket ile size padleri yolluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Void elite wireless öneriyorum kesinlikle, hem aşırı rahat hem acıtma terleme yapmıyor ilk haftadan sonra alışıyorsunuz. Ayrıca corsair padlerde aşınma vs olduğunda tek ticket ile size padleri yolluyor
Bütçe yok ise void elite usb alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Peki şu linklerdeki fiyat farkı neyden kaynaklı

Birde wireless alırsam direk Bluetooth ile mi bağlanıyor yoksa dongle vs. var mı

1000 TL için Gampower Ranger var bakabilirsin
Suni deri değil de kumaş tarzı pedleri olan bi model biliyor musunuz

freygasm

80+ Gold
Peki şu linklerdeki fiyat farkı neyden kaynaklı

Birde wireless alırsam direk Bluetooth ile mi bağlanıyor yoksa dongle vs. var mı

Suni deri değil de kumaş tarzı pedleri olan bi model biliyor musunuz
en üstteki model rgb ve 7.1 , 2. model rgb degil 7.1 , 3. model 7.1 degil rgb degil
wireless da dongle ile bağlanıyor kablolu şekilde de kullanabiliyorsunuz ayrıca

Patates Köftesi

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
Steelseries Arctis 5 var kumas acayip rahat 6 sene kullandim ama pedler 4-5 sene sonrasinda artik yirtiliyor kesinlikle oneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en üstteki model rgb ve 7.1 , 2. model rgb degil 7.1 , 3. model 7.1 degil rgb degil
wireless da dongle ile bağlanıyor kablolu şekilde de kullanabiliyorsunuz ayrıca
Teşekkürler yardımlarınız için

Steelseries Arctis 5 var kumas acayip rahat 6 sene kullandim ama pedler 4-5 sene sonrasinda artik yirtiliyor kesinlikle oneririm
Bunun kablosuz versiyonu var mı

freygasm

80+ Gold
Arctis mikrofonları gerçekten çok kötü sesi bumblebee gibi veriyorlar

Patates Köftesi

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
Arctis mikrofonları gerçekten çok kötü sesi bumblebee gibi veriyorlar
onu mikrofon sungeri ile cozen var arctis 9 kullaniyorum suan mikrafonundan memnunum ekran karti rtx ise oradan da mikrafonun sesi gayet iyi oluyor ama cidden stok perfonmansi kotu

freygasm

80+ Gold
onu mikrofon sungeri ile cozen var arctis 9 kullaniyorum suan mikrafonundan memnunum ekran karti rtx ise oradan da mikrafonun sesi gayet iyi oluyor ama cidden stok perfonmansi kotu
sürekli kulaklık değiştirip yeni modeller deniyorum ama hiç biri arctisin mikrofonu kadar sinir bozucu olmadı piyasadaki gamepower vs modellerin bile daha temiz sesi vardı bilmiyorum o yüzden çok robotikleştiriyor sesi + müzik dinlerken basslar beni hiç tatmin etmiyordu onun haricinde iyi kulaklık oyun için

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
@freygasm @Batnss peki hyperx cloud 2 mi daha iyi yoksa corsair void elite mi. Düşünceleriniz neler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,233
Üyeler
140,792
Son üye
Salihzzeki