Neler Yeni

Yardım 1.5k civarı gaming kulaklık önerisi

mrsanane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
cagribaskan
hyperx cloud 2 kablolu modelini kullanıyorum. Fps oyunları için gayet güzel bir kulaklık ayrıca ses seviyesi fazlası ile yüksek. Hem deri hem kumaş kulaklık pedleri var.

freygasm

80+ Gold
@freygasm @Batnss peki hyperx cloud 2 mi daha iyi yoksa corsair void elite mi. Düşünceleriniz neler
rahatlık ve corsairin ürünlerinin her zaman her durumda arkasında durmasından dolayı kesinlikle void elite, kulaklıkta en küçük sıkıntınız oldugunda bunu ilettiğinizde direkt yeniliyorlar ve padleri aşındıkça ticket atıp isteyeibliyorsunuz

Patates Köftesi

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Batın Köse
sürekli kulaklık değiştirip yeni modeller deniyorum ama hiç biri arctisin mikrofonu kadar sinir bozucu olmadı piyasadaki gamepower vs modellerin bile daha temiz sesi vardı bilmiyorum o yüzden çok robotikleştiriyor sesi + müzik dinlerken basslar beni hiç tatmin etmiyordu onun haricinde iyi kulaklık oyun için
nova serisini denedim nova 7 4k ama bir bass var aman allahim arctis de o kadar bir bas yok oyun icin yapilmis
Mesaj otomatik birleştirildi:

@freygasm @Batnss peki hyperx cloud 2 mi daha iyi yoksa corsair void elite mi. Düşünceleriniz neler
hangisi ucuzsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
hyperx cloud 2 kablolu modelini kullanıyorum. Fps oyunları için gayet güzel bir kulaklık ayrıca ses seviyesi fazlası ile yüksek. Hem deri hem kumaş kulaklık pedleri var.
Çoğunluk hikayeli oyunlar oynuyorum arada lol oynarım uzun saatler o yüzden rahatlığı daha ön planda benim için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,157
Üyeler
140,782
Son üye
emre.blgn
Top Bottom