Neler Yeni

1.8milyon TL bütçe ile SUV araba tavsiyesi

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkadaşlar bütçemde bir artış olduğu için sizlerden az yakan(7 üstü olmasın) ama çok giden tasarım ve donanım olarak en iyi suv model araba hangisi sizce? Önerileriniz nelerdir

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı
Arkadaşlar bütçemde bir artış olduğu için sizlerden az yakan(7 üstü olmasın) ama çok giden tasarım ve donanım olarak en iyi suv model araba hangisi sizce? Önerileriniz nelerdir
Alfa romeo tonale

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Cupra Formentor

Freix

80+ Bronze
sıfır hyundai tucson var birkaç paket ,ankaraya yakın isen eniştem altınsoy plazanın sahibi orada olabilir, var birkaç tane demişti bir bakabilirsin.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Hakanbey
Kia Sportage

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arif Dağcı

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Hocam sıfir dusunuyorum
sıfır hyundai tucson var birkaç paket ,ankaraya yakın isen eniştem altınsoy plazanın sahibi orada olabilir, var birkaç tane demişti bir bakabilirsin.
İstanbul'da tanıdığınız var mı hocam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam 160 lık yeni motor ideal yakıt tüketimine sahip araç premium hissettiriyor bizzat bindim.
Hocam şimdi baktım 6.2 lt falan yakiyormus tasarımıda çok hoş test sürüşü istiyim ben bir bakalim

Freix

80+ Bronze
Hocam sıfir dusunuyorum

İstanbul'da tanıdığınız var mı hocam ?
maalesef ama oradaki bayiileri bir gez ayda 200 araba geliyor 150 civarı satılıyor çoğu bayiide araba kalıyor demişti ama tucson kalır mı kalmaz mı bilemem + hyundai yeni arabası gelcek yüksek ihtimal bu ay, yani bu ay gelecek tucson zor bulunur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
maalesef ama oradaki bayiileri bir gez ayda 200 araba geliyor 150 civarı satılıyor çoğu bayiide araba kalıyor demişti ama tucson kalır mı kalmaz mı bilemem + hyundai yeni arabası gelcek yüksek ihtimal bu ay, yani bu ay gelecek tucson zor bulunur
Makyajlı mi geliyor Tucson ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğrafları varsa atar misin

Top Bottom