Neler Yeni

Yardım 1 adet ölü Piksel Çıktı İade Etmeli miyim ?

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ahmet
Arkadaşlar 3 gün evvel indirimden Asus Tuf VG249Q 23" modelini aldım resimde ki fiyata ürün dün geldi ölü piksel testinde resimde de görüldüğü gibi sol atta 1 adet beni rahatsız etmeyecek bir piksel var sizce ileride büyüyüp sorun teşkil eder mi sabit kalır mı? eğer büyümüzse benim için sorun teşkil etmez çünkü normal kullanımad gözükmüyor beyaz ekran da bir tek aşağıda belli oluyor çok dikkatli bakılınca ne dersiniz ?
Screenshot_20221123_201634.jpg
IMG_20221124_213537.jpg

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Arkadaşlar 3 gün evvel indirimden Asus Tuf VG249Q 23" modelini aldım resimde ki fiyata ürün dün geldi ölü piksel testinde resimde de görüldüğü gibi sol atta 1 adet beni rahatsız etmeyecek bir piksel var sizce ileride büyüyüp sorun teşkil eder mi sabit kalır mı? eğer büyümüzse benim için sorun teşkil etmez çünkü normal kullanımad gözükmüyor beyaz ekran da bir tek aşağıda belli oluyor çok dikkatli bakılınca ne dersiniz ?
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
eğer zamanım uğraşırım diyosan et ama uğraşamam diyosan kullanılabilir gayette

JellyBuM

80+
Ölü piksel olsa siyah olurdu, sıkışmış (stuck) piksel bu, aynısı eski monitörümde başıma gelmişti. Çok hafif ovalayınca düzelmişti.

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer zamanım uğraşırım diyosan et ama uğraşamam diyosan kullanılabilir gayette
Hocam işte tek sorun o uğraşmam çok zor hocam işten izin almam cart curt bana baya sıkıntı ve zarar, ama bozulacaksa eğer monitör ileride mecbur uğraşmam gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel olsa siyah olurdu, sıkışmış (stuck) piksel bu, aynısı eski monitörümde başıma gelmişti. Çok hafif ovalayınca düzelmişti.
hemen deniyorum

olmadı hocam :(

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
Hocam işte tek sorun o uğraşmam çok zor hocam işten izin almam cart curt bana baya sıkıntı ve zarar, ama bozulacaksa eğer monitör ileride mecbur uğraşmam gerek

hemen deniyorum

olmadı hocam :(
hocam 1 pixelden dolayı ilerde bozulur mu bilmiyorum bunla alakalı forumlar var bir sürü onlara göz at eğer sıkıntı çıkmıyosa kullanabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,655
Üyeler
157,755
Son üye
ademyldry
Top Bottom