Neler Yeni

1 BTC = 19.100 $ (°~°) Zararınız varmı ?

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,334
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Param TL de TL kötü eyw ama coin daha beter oldu 🙂

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
SEYF
Fena çakıldı 5 aydır. Zararım 9.000 ₺ yi geçti. Elimde avax var.
Sizin zararınız nedir ?
Alıntıyı görüntüle
Hocam bir şey farkettiniz mi ? Bitcoin ilk düştüğün de altcoinler çok feci ezilmişti. Fakat şuan altcoinler'de düşüş var ama muazzam bir düşüş yok. Geçen sene buralara saldığında sol 9 avax 3 dolarları görnüş. Ama bitcoin bu kadar düşmemişti. Şuan bitcoin nerelere düşmüş hala tutunmaya çalışıyor altcoinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://forum.donanimarsivi.com/konu/bitcoin-uzun-suere-sonra-30k-altina-duestue.533836/post-5238271
1.5 ay önce paylaşmıştım istediğim lokayona geliyor aylardır cashde bekliyorum buralarda almayacaksak nerede alacağız 40 bine çıktığında mı? Ytd.
ben zararı küçülterek alıyorum kocam düşssün düşebildiği kadar. Bu arada güzel grafik sizi takipteyinm :d

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Hocam bir şey farkettiniz mi ? Bitcoin ilk düştüğün de altcoinler çok feci ezilmişti. Fakat şuan altcoinler'de düşüş var ama muazzam bir düşüş yok. Geçen sene buralara saldığında sol 9 avax 3 dolarları görnüş. Ama bitcoin bu kadar düşmemişti. Şuan bitcoin nerelere düşmüş hala tutunmaya çalışıyor altcoinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben zararı küçülterek alıyorum kocam düşssün düşebildiği kadar. Bu arada güzel grafik sizi takipteyinm :d
Altcoinlerin fazla dusmemesinin sebebi bitcoin dominance'ı düştüğü için. Eğer bitcoin sert yükseliş yaparsa altcoinlerde düşüş artabilir dominance takip edilmeli. YTD.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
0

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
0 şuan düşmesi benim için daha iyi bnb almam lazım

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Knk yazarken dikkat et yanlış anlamla okudum. "Karım" değil "Kâr'ım" 😂
asdasdasdasd bende şimdi fark ettım