Neler Yeni

🔥🔥 1 DOLAR = 20.80₺ 🔥🔥MAŞALLAH🧿

freygasm

80+ Gold
Zor Hocam %53 %54 Le Gelir Yine Ama İnş Yanılırım Gitsin Artık Yeterr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçimden Sonra 50 den Hesaplamaya Başla Şimdiden😄
Bu ay ödememi TL'ye çevirmicem her dk zarar etme potansiyeli var :D

freygasm

80+ Gold
Unutmayın arkadaşlar;
Umutsuz durumlar yoktur , umutsuz insanlar vardır. Ben hiç bir zaman umudumu yitirmedim!
M. Kemal Atatürk.
Atatürk gelse umudunu yitirir şu hükümete ve biat eden kitleye karşı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
İlker
Atatürk gelse umudunu yitirir şu hükümete ve biat eden kitleye karşı.
Tapıyorlar ve benim aklım almıyor şunu alamiyorum bunu alamıyorum deyip ağlıyorlar ama pahalılığı onların fakirliğinin sorumlusunu Allah olarak gösteriyorlar gerçekten çok zor bunları anlamak

Yitirmezdi. Biz bilinçli gençler olarak bu saltanatı yıkacağız inanıyorum.
Ben bu konuda Socrates'in demokrasi anlayışını çok beğeniyorum bence de oy kullanmak vatandaşlık hakkı olmamalı oy kullanmak belli bir kültür düzeyine ve eğitme sahip olanların hakki olmalı

freygasm

80+ Gold
Yitirmezdi. Biz bilinçli gençler olarak bu saltanatı yıkacağız inanıyorum.
Bu seçimde yıkılmazsa daha da yıkılması mümkün olamaz. Yetişkin bir sur*yeli yaşamı boyunca 9-10 tane yavruluyorken bizde durum 2-3. Hükümetin de göndermeye niyeti yok bildiğiniz gibi. 3-5sene içinde azınlık hale gelmeme gibi bi şansımız yok. Uzun vade düşünürsek de 20 sene sonra bunların meclise girdiğini, başa geldiğini bile görebilirsiniz belki :D

Tapıyorlar ve benim aklım almıyor şunu alamiyorum bunu alamıyorum deyip ağlıyorlar ama pahalılığı onların fakirliğinin sorumlusunu Allah olarak gösteriyorlar gerçekten çok zor bunları anlamak
3-4 gündür farcry 5 oynuyorum. Kötü karakterin elinde sürekli incil var. Çiftçileri falan dinle kandırıp kışkırtıyo :D Aklıma malum durum geliyo hep.

Döviz uzun zamandır bu kur üzerinden işlem görmüyordu zaten. Merkez Bankası verisi geçerli olmuyor piyasa kosullarında. Yanlış politikalar yüzünden makas inanılmaz açılmıştı. Sonra piyasa yine baskılandı çarşıda döviz geriledi. Bugün açıklanan eksi rezervinde ortaya çıkardığı durumla MB kuruna baskı yapacak, satacak döviz, altın vs. kalmadı. Bir an önce bu hükümeti değiştirmeliyiz. Artan borç yükünü karşılayamayacak durumdayız. Hükümetin zaten karşılamak yönünde bir politikası da yok. Geçen her gün zarar daha da katlanıyor. Faiz, enflasyon ve bu kur hepsi göz boyama gercek verilerden uzak.

mrsanane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
cagribaskan
Temmuz ayına 22 bekliyorum merkez bankasında, piyasa da ise 24 tl civarı olur gibi. YT değildir.

Fatih534

80+ Bronze
Döviz uzun zamandır bu kur üzerinden işlem görmüyordu zaten. Merkez Bankası verisi geçerli olmuyor piyasa kosullarında. Yanlış politikalar yüzünden makas inanılmaz açılmıştı. Sonra piyasa yine baskılandı çarşıda döviz geriledi. Bugün açıklanan eksi rezervinde ortaya çıkardığı durumla MB kuruna baskı yapacak, satacak döviz, altın vs. kalmadı. Bir an önce bu sistemden kurtulmalıyız. Artan borç yükünü karşılayamayacak durumda bu hükümet zaten karşılamak yönünde bir politikası da yok.
Merkez Bankası Bağımsız Ama Malesef Bu Adam Orayıda Yönetiyor Ve Sonuç Bu

Temmuz ayına 22 bekliyorum merkez bankasında, piyasa da ise 24 TL civarı olur gibi. YT değildir.
25 Yaz Kenara Lazım Olur Seçimden Sonra Uçar Dolar

Bir Ülkede 15 Milyon Yabancı Yaşıyorsa Ve Bunların 10 Milyonu Senin Ülkende Ev Sahibiyse Ülkenin Geldiği Durum Doğal Yani

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,244
İsim
SEYF
Psikolojik sınır mı 20 TL

freygasm

80+ Gold
Temmuz ayına 22 bekliyorum merkez bankasında, piyasa da ise 24 TL civarı olur gibi. YT değildir.
Dolar seçim dolayısıyla uzun zamandır baskılanıyor. Borsada da fizikte olduğu gibi baskılanan şey volkan etkisi yaratır. Baskı sağlanamadığı anın sabahında +5tl olsa bile şaşırmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,246
Üyeler
153,520
Son üye
fazilcan
Top Bottom