Neler Yeni

🔥🔥 1 DOLAR = 20.80₺ 🔥🔥MAŞALLAH🧿

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
Zor Hocam %53 %54 Le Gelir Yine Ama İnş Yanılırım Gitsin Artık Yeterr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçimden Sonra 50 den Hesaplamaya Başla Şimdiden😄
temmuz ayında 25 zorlar 2028 seçimlerinde 30 yukarısı rahat olur diye düşünüyorum ytd

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
Bu seçimde yıkılmazsa daha da yıkılması mümkün olamaz. Yetişkin bir sur*yeli yaşamı boyunca 9-10 tane yavruluyorken bizde durum 2-3. Hükümetin de göndermeye niyeti yok bildiğiniz gibi. 3-5sene içinde azınlık hale gelmeme gibi bi şansımız yok. Uzun vade düşünürsek de 20 sene sonra bunların meclise girdiğini, başa geldiğini bile görebilirsiniz belki :D

3-4 gündür farcry 5 oynuyorum. Kötü karakterin elinde sürekli incil var. Çiftçileri falan dinle kandırıp kışkırtıyo :D Aklıma malum durum geliyo hep.
knk zaten son başkanlığı olacak 2028 seçimlerinde başka aday göstermeleri lazım malum son başkanlık diyerek ülkede ne var ne yok iyice çalıp çırpıp amerikadaki bilmem kaç dönümlük arazisinde hayatın keyfini çıkarmaya gidecek

Bu Adam Gitmeden Bize Rahat Yok Adamın 30 Yılı Daha Olsa Bu Ülkenin Başından Gitmez Milletimiz Sağolsun
fevkalade1 ve trolleri sağolsun ben bu kadar geri kafalı insan görmedim hayatım boyunca sakarya adapazarı suriyeli kaynıyor diyorum kampüs gel bak diyor dağın başındaki yerde suriyeli ne gezecek sen dağdan in şehire bak asıl

Fatih534

80+ Bronze
knk zaten son başkanlığı olacak 2028 seçimlerinde başka aday göstermeleri lazım malum son başkanlık diyerek ülkede ne var ne yok iyice çalıp çırpıp amerikadaki bilmem kaç dönümlük arazisinde hayatın keyfini çıkarmaya gidecek
Sadece Amerikada Olsa Heryerde Yardır Örnek 30 Yılı Daha Olsa Bizim Millet Akıllanmaz Yine Bunu Başımıza Getirirler 1 Dolar 100Tl Olsa Bile

dolar 21 TL aslında kapalı çarşıda
Evet

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
yusuf ecer
2 haftada bile dolar/altın rezervi eksilere indi. Kaybedecek tek bir gün yok. Şuan dünyanın en iyi hükümeti gelse 5 sene öncesine bile dönmek minimum 7-8sene alır. 2028te hayal edilemez bir tablo çıkarıyor bu da.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
herkes şikayetçi mültecilerden alım gücünden ekonomiden ekdiği biçtiğinı zararına yada az kar ile satmaktan ama bakıyorsun %60 %70 oy almış nasıl oluyor bu iş anlam veremiyorum

senin elinde ekmek var lüks yaşıyorsun daha ne istiyorsun karnın doyuyor şükret (!)
Birazdan forumun demir troll başları damlar daha mantıksız argümanlarla muhalefeti, dış güçleri falan suçlarlar ben onları bekliyorum hocam. Bu kadar rahat şekilde bilgiye ulaşabildiğin bir dönemde, portakaldan sıkma bilgileri gelip burada bile yazma motivasyonuna nasıl kavuşuyorlar merak ediyorum.
dolar 21 TL aslında kapalı çarşıda
Piyasaya yapılan son baskılamadan önce 23 lira bandındaydı.

Top Bottom