Neler Yeni

1 DOLAR $ =7.18₺

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Hahaha güldüm valla haklısın. Böyök oyun var yeğen
yeğenim yow biz onlara 15 temmuzds gösterdik o mömüssüzlere zeten onlar bizi kıskanıyor yöğön sen daha cahilsin bilmezsib oglim yarım dolar 3.5 daha ne istirsen he nomissiz

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Arkadaşlar bu kurdan dolar alınır mı ?

bekir.440

80+
Dolar düşecek Corona ABD'yi çok kötü vurdu paranızı dolar yapmayın aksine dolarlarınızı bozdurun :)

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
Düşse bile üretim sıklığı az olacağından fiyatlar aynı olur.

HumanvVol2

80+ Bronze
1 ay önce 6100tl bu sisteme verilirmi diye düşünüyodum 300tl zam aldı boşver yeni sistemler çıkar dedim şimdi aynı sistem en ucuz 7100tl sen düşün.

bekir.440

80+
yeğenim yow biz onlara 15 temmuzds gösterdik o mömüssüzlere zeten onlar bizi kıskanıyor yöğön sen daha cahilsin bilmezsib oglim yarım dolar 3.5 daha ne istirsen he nomissiz
Trump'ın S400 alma mevzusunda geçen konuşmalarını okusan böyle boş boş konuşmazdın. İşiniz gücünüz trolluk.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Trump'ın S400 alma mevzusunda geçen konuşmalarını okusan böyle boş boş konuşmazdın.
" I don’t want to be responsible for destroying the Turkish economy. Don't be a fool ..! "

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Trump'ın S400 alma mevzusunda geçen konuşmalarını okusan böyle boş boş konuşmazdın. İşiniz gücünüz trolluk.
Kardeşim bize yaramıyor ama haberin olsun şuan 5.3k lık sistem olmuş 8-9k neresi iyi aqa anlat bilelim

bekir.440

80+
S400 gibi ülkenin kaderini belirleyecek bir silahla bilgisayarı karşılastırıyorsun nasıl bir zeka ürünü bu . :)

" I don’t want to be responsible for destroying the Turkish economy. Don't be a fool ..! "
Bahsettiğim durum bu zaten Dıs Güçler var bunu kimse inkar edemez. Adam resmen çıkmış ülkeyi tehdit ediyor.

Rsewest01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Berkay
S400 gibi ülkenin kaderini belirleyecek bir silahla bilgisayarı karşılastırıyorsun nasıl bir zeka ürünü bu . :)

Bahsettiğim durum bu zaten Dıs Güçler var bunu kimse inkar edemez. Adam resmen çıkmış ülkeyi tehdit ediyor.
Her zaman dış güçler vardı bundan sonrada olacak birileri bizim dış gücümüzdur Biz Turkiyede başkalarına dış güçuz bu bir bahane deil kandırmayın kendinizi

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
Arkadaşlar Bi konuya değinmek istiyorum (ban sebebi ise kaldırırım)
Bakın beyler dolar 2006 yılından beri her zaman yükselişte ara ara değer kaybedip daha sonra kaybettiği değerin de üstüne çıkmıştır yani benim size söylemeye çalıştığım doların düşeceği yok gördüğünüz gibi geçen hafta 6.99 iken şuan 7.14 sistem alacak arkadaşlar firmalar fiyatları daha da uçurmadan alsınlar yada hiç almasınlar.
Düşecek diyenler için bir sözüm yok tabii ki gördüğünüz gibi ara dönemler için de anlık düşmeler söz konusu ama hiçbişeyin garantisi yok her zaman yükselmiş ama dolar gördüğünüz gibi yani şu zamandan sonra 5-5.50 olmasını falan beklemeyin benim kendi fikrim budur.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Neden ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rahip yüzünden yükseklik bu kadar oldu. Direk verseler suan 6.5 u geçmezdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya devlet amerika ile masaya otursa en azindan 3 aylığına kur sabitlense olmazmi ?
Böyle bir şey olsa yapılır zaten kur kimsenin elinde olan bir şey değil ABD bile sırf bu durum için trilyonlarca dolar basacak.

Top Bottom