Neler Yeni

Bilgisayar aniden kendi kendine yeniden başlıyor

DaffyGraphic

80+ Silver
Selamlar, bilgisayarı haziran sonu-temmuz başı gibi aldım. Hala garantisi devam ediyor. Önceden şarjı %20"den aşağı olduğunda kendi kendine yeniden başlıyordu. Bende düşük performans moduna geçtiği içindir dedim. Bundan da önce durduk yerde başlıyordu kendi kendine yeniden. Sonra otomatik yeniden başlat ayarını kapattım, gelişmiş sistem ayarlarından falan. Şimdi de youtubedan video izlediğim halde, kendi kendine yeniden başlıyor, yeniden başladıktan sonrada 5-10 saniye sonra bir daha yeniden başlıyor. Az önce yaşandı mesela. Bunun yazılımsal olma ihtimali var mıdır? Belki windowstandır falan, yoksa direk garantiye mi göndereyim? Laptop modeli lazım olursa diye Lenovo IdeaPad 3

canwec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
pilini %0 a kadar bitirmeye çalış veya %10 un aşağısı olsun sonra hiç bilgisayara bakmadan %100 e kadar dolsun dolduktan sonra şarjdan çıkarmadan cmdyi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu yaz ''powercfg /batteryreport'' bunu yazdıktan sonra C diskini bir .html dosyası atacak zaten cmdde çıkıyor ordan direkt kopyalayıp chromede aç onu link şeklinde orayı komple buraya atar mısın resmini bir bakayım.

DaffyGraphic

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pilini %0 a kadar bitirmeye çalış veya %10 un aşağısı olsun sonra hiç bilgisayara bakmadan %100 e kadar dolsun dolduktan sonra şarjdan çıkarmadan cmdyi yönetici olarak çalıştır ve şu komutu yaz ''powercfg /batteryreport'' bunu yazdıktan sonra C diskini bir .html dosyası atacak zaten cmdde çıkıyor ordan direkt kopyalayıp chromede aç onu link şeklinde orayı komple buraya atar mısın resmini bir bakayım.
hocam selamlar yeniden. az oncede 2 kere ard arda yeniden baslatma yasandi oyun ortasindayken. sonra kurtarma ekrani geldi. sizce windowstan ola bilir mi? windows dogru yuklenmemis gibi gozukuyor yazisi cikti. gene de atarim tamamdir.

canwec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
diskinizde problem olabilir bios üzerinden temiz kurulum yapın formatlayın bilgisayarı. bir de bilgisayarın ısı değeri nedir? msi afterburner üzerinden format atmadan önce bi cpu ve gpu sıcaklıklarına bakın not edin format atarsanız sonra tekrar ısı değerlerine bakın aynı oyunda.

DaffyGraphic

80+ Silver
Hocam 0 oldu sonra %78'e kadar cikti. Simdide dediginizi yaptim gonderiyorum komutu.

DaffyGraphic

80+ Silver
diskinizde problem olabilir bios üzerinden temiz kurulum yapın formatlayın bilgisayarı. bir de bilgisayarın ısı değeri nedir? msi afterburner üzerinden format atmadan önce bi cpu ve gpu sıcaklıklarına bakın not edin format atarsanız sonra tekrar ısı değerlerine bakın aynı oyunda.

canwec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
bataryanda problem yok gibi gözüküyor oyun oynarken ısı değerlerine baktın mı

DaffyGraphic

80+ Silver
bataryanda problem yok gibi gözüküyor oyun oynarken ısı değerlerine baktın mı
bakmadimda, oyunda oynamiyorum zaten pek. suan icin en azindan. ama kasanin isi degerleri gayet normaldi

Top Bottom