Neler Yeni

İnceleme 1 Gigabit Türk Telekom Hız testleri

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal

FİBER ALTYAPI​

Merhaba, semtimizde fiber altyapı bulunmuyor. Sizden fiber altyapı desteği istiyorum. 20 yılı aşkın süredir hiç bir gelişme olmuyor bulunduğum konumda sizden yardımlarınızı istiyorum.
Direkt adama mı yazdın?

OzanHit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ozan Beleş
TT'de giga fiyatları bu şekilde hocam. Dediğim gibi test amaçlı hız yükseltimi yaptım, tekrar eski paketime döneceğim :) Bu kadar hızın benim için bir anlamı yok, ama upload önemli benim için umarım ek upload paketleri gelir. İndireceğim birkaç parça şeyler vardı, bu test ile de onları seri seri indiriyorum :D

Alıntıyı görüntüle
Bu fiyatlar şaka mı? Türknet'te 1000/1000 230 liraya kullanıyorum. Şu fiyatı görünce bir kez daha teşekkürler Türknet.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu fiyatlar şaka mı? Türknet'te 1000/1000 230 liraya kullanıyorum. Şu fiyatı görünce bir kez daha teşekkürler Türknet.

TT'yi eleştirirken bu konuda simetrik net vermediği için eleştirebilirsiniz.

Sizin Turknet kullanmanız en büyük etkeni fiyatı, yani dışarıdan yeni müşteriyi içeriye çekebilmek. Turknet'te aynı fiyatlandırma ile giderse sizi zaten içeriye çekemez, müşteri bulamaz. Bir şeyleri kıyaslama yaparken neyin ne olduğunu doğru şekilde bilmek lazım. Tabii ki, bunun böyle olması müşteriye yarar.

Bunun yanında Turknet giga ağı tt kadar geniş değil, çok az bir kitle buna erişiyor. Bunun yanında Turknet'in kullandığı router'lar özellikle yurtışı tt ile rekabet edecek düzeyde değil. Bunun gibi etkenlerde, reklamın yanında Turknet'in fiyatını düşüren unsurlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,346
İsim
Olcay akbulut
Atlantis ile Türknet çok iyi hele hele simetrik vermeleri. Atlantis'in kötü yanı çok dar bir alanda iş yapmaları. Türknet'te bize geldi ama çoktan tehattüt yapmıştık. 1.5 yıl sonra geçeceğim artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yazın işte. Merhaba bizde fiber altyapı yok sizden fiber altyapı talebimizi arz ederim falan filan yazın işte. TT ekibi dönüş yapıyor. Ama baya uzun bir süreç.
bizde türknete geçecektik ancak taahhüt vardı taahhüt cezasını ödedi türknet bizim öyle kampanya var bi bakın isterseniz hocam

milenix

80+ Gold
bizde türknete geçecektik ancak taahhüt vardı taahhüt cezasını ödedi türknet bizim öyle kampanya var bi bakın isterseniz hocam
1000 tl'ye kadar ödüyordu diye biliyorum. Az kalıyor.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Direkt adama mesaj olarak yazdım.
1686658814628.png

OzanHit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ozan Beleş
TT'yi eleştirirken bu konuda simetrik net vermediği için eleştirebilirsiniz.

Sizin Turknet kullanmanız en büyük etkeni fiyatı, yani dışarıdan yeni müşteriyi içeriye çekebilmek. Turknet'te aynı fiyatlandırma ile giderse sizi zaten içeriye çekemez, müşteri bulamaz. Bir şeyleri kıyaslama yaparken neyin ne olduğunu doğru şekilde bilmek lazım. Tabii ki, bunun böyle olması müşteriye yarar.

Bunun yanında Turknet giga ağı tt kadar geniş değil, çok az bir kitle buna erişiyor. Bunun yanında Turknet'in kullandığı router'lar özellikle yurtışı tt ile rekabet edecek düzeyde değil. Bunun gibi etkenlerde, reklamın yanında Turknet'in fiyatını düşüren unsurlar.
Türknet'i kullanmamın en büyük etkeni fiyatı değil, bana 1000/1000 hızda download/upload verebilmesi. Fiyatı da olayın ekstrası. Ben aynı hizmeti hatta daha iyisini daha ucuza alabilecekken neden TT kullanayım ki? Sizin mantığınıza yatıyorsa 1000/50 aylık 500-600 liraya kullanabilirsiniz.

Top Bottom