Neler Yeni

Yardım 1 GÜNDE 100 GB KOTA BİTMİŞ!

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Maalesef yardımcı olmuyolar.
O zaman bilemezsin maalesef ki bu arada PC de güncelleme vs varsa ondan da gitmiş olabilir film vs izliyorsan 100gb çokta değil çünkü

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,665
İsim
Emre
Discord
necromancerr
benimde telefon hattı turkcell aşırı hızlı bitiyor internet senin durum nasıl bilemiyorum
bendede aynı durum aradığımdada müşteri hizmetlerini papağan gibi işte izlediğiniz videoya bağlıdır falan diye laf geveliyorlar 3 günde 8 gb internetmi biter 1 saat kullanıp

Farex

80+ Bronze
bendede aynı durum aradığımdada müşteri hizmetlerini papağan gibi işte izlediğiniz videoya bağlıdır falan diye laf geveliyorlar 3 günde 8 gb internetmi biter 1 saat kullanıp
1 günde 100 gb nasıl biter ? İndirme yapmadığım halde hadi kendim 30-40 bilemedin 50 gb harcasam işte atıyorum cihazlar güncelleme yaptı 30-40 gb ordan gitti geri kalan kota nerede?

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,665
İsim
Emre
Discord
necromancerr
1 günde 100 gb nasıl biter ? İndirme yapmadığım halde hadi kendim 30-40 bilemedin 50 gb harcasam işte atıyorum cihazlar güncelleme yaptı 30-40 gb ordan gitti geri kalan kota nerede?
hocam bu işin içinde bi iş var muhtemelen daha fazla para koparmak için ellerinden geleni yapıyorlar daha öncede türkcell kullandım 8 gb değilde 3 gb kullanıyordum geçen sene ve 1 ay rahat rahat götürüyordu şuanki gibi kullandığımda benimki bi tahmin ama şöyle olabilir vefat eden depremzedelerin borçları silindi ya ondan orada silinen parayı şuanki kullanıcılardan alıyorlar olabilir (saçmalık gibi geliyodur kulağa ama benimde teorim bu)

Top Bottom